Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heves szívverés, majd kihagyot...

Heves szívverés, majd kihagyott egyet a szívem?

Figyelt kérdés

Ma az iskolában hirtelen nagyon gyorsan kezdett verni a szívem az egyik órán, mikor siettem egy feladat megoldásával. Aztán kihagyott egyet a szívem, ami elég kellemetlen érzés volt, majd újra visszatért a heves szívveréshez, de valahogy mintha nehezen állt volna vissza a rendes ritmusa, kicsit össze-visszának tűnt még vagy 10 másodpercig utána.


Csak párszor volt ezelőtt ilyen velem, lehet szerintetek szívritmuszavar vagy valami más?



2020. febr. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szívritmuszavar. Nekem is van, kórházban voltam miatta. A kardiológus szerint sokaknak van, de kevés ember érzi meg. Többnyire nem kóros a dolog, de érdemes egy kardiológust felkeresni miatta, ha gyakoribb.
2020. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szívritmuszavar. De a ritmuszavar oka lehet szervi,de pszichés is. Amit leírtál az alapján nálad pszichés oka van. Nyugodj meg! Ebbe nem fogsz belehalni. Ha többször van ilyen,akkor nem árt egy kardiológiai vizsgálat.
2020. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ha nem zavar, és nem jelent veszélyt az egészségemre, akkor nem muszáj orvoshoz menni vele ugye?
2020. febr. 24. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kisebb koromban, aztán elmúlt
2020. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es: köszi a válaszod. Én is arra gondoltam, hogy valószínűleg pszichés lehet az oka. Igazából nem vagyok ideges miatta, csak kicsit megijedtem. De megnyugodtam, köszönöm :)
2020. febr. 24. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl gyakori és csak 1-2 percig tart, akkor nem fontos. De ha gyakoribb és/vagy hosszabb lesz, fordulj orvoshoz.
2020. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!