Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van azokkal az idiótákkal...

Mi van azokkal az idiótákkal akik most jöttek haza Velencéből, és simán bemennek dolgozni? Ez nem veszélyes? Velencétől 70 km-re van a lezárt terület, és Velencében is volt két fertőzött. Ők miért nincsenek karanténban?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudunk arról hogy van tünetmentes terjesztés.

Sajnos nem lehetséges minden picit is gyanús embert karanténba zárni, mert azelött leterhelődne az egészségügy mielőtt bármilyen krah is beütne.

2020. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van tünetmentes terjesztés, és erre bizonyíték is van. Viszont hányan lehetnek akik csak kicsit náthásak, köhögnek, de szerintük nem koronavírus, közben meg mégis az. A gyerekem iskolájában többen voltak a hétvégén Velencében. Nem vagyok nyugodt. Idióta, felelőtlen dolognak tartom.
2020. febr. 25. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, úgyis szétterjed, nem lehet megakadályozni.
2020. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ilyen esetről. Sokan nem veszik komolyan, és kiröhögik azokat, akik meg tényleg odafigyelnek a higiéniára illetve az utazásokra. Nem veletlenul nem utazok pl én sem, pedig tervben volt.


És nem, nem azért “panikolok” mert biztosra veszem hogy “mind meghalunk”. Pl a nagyszüleim miatt aggódom, mert nincsenek joo és számukra igen komoly lehet egy ilyen vírus. És pont az ilyen idióták miatt esélyes hogy ide is eljut.

2020. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!