Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy hív+ vagytok?

Figyelt kérdés

Hetero pasikent ha kiderülne

..


Öngyilkos gondolatok megfordulnának a fejetekben ?

25évesként



2020. febr. 27. 13:18
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem életemben 2 nővel nem vedekeztem

Egyikkel 6evig voltunk együtt......aztán a legutolsoval akivel 4,hónapot. És mint kiderült tőle kaptam el..

2020. febr. 27. 13:21
 2/27 anonim válasza:
80%
Biztos megtordulna a fejemben. De az internet szerint 70 ev a varhato elethossza mai kezelesekkel
2020. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
22%
Hát nem tudom én pár éve még Pesten heroinoztam, és idegen tűkkel lőttem be magam.. Most is előfordul bár itt nem lövik mások a drogot ebben a kisfaluban. Sosem voltam semmilyen szűrésen. Nekem ez nem fontos. Nem tudok leszokni, és ha jön is a halál az számomra a megmenekülés...
2020. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
62%
Mindez csak azert erint olyan sulyosan teged szerintem, mivel a hiv alapvetoen a homoszexualisok - a promiskuitasuk miatt -, ami megbelyegzettseget eredmenyezhet. De a te esetedben, mivel heteroszexualis vagy, tehat nem ugy mentel bele egy kapcsolatba, hogy szamithattal ra, hogy elkapod (szemben a melegekkel, akiknel ez kisse kisarkotva a mindennapi eletvezetessel jaro kockazat, ami miatt felelosek is a betegsegukert, hiszen a kockazat ismereteben is inkabb a szexualis eletuket valasztottak), sokkal inkabb aldozat vagy a tarsadalom szemeben. Tehat az ongyilkos gondolat teljesen butasag, en a helyedben inkabb abban biznek, hogy egyszer csak majd bejelentik az ellenszeret, es utolag mar magad is csak rossz emlekkent tekintenel ra. Arra viszont nagyon vigyazz, hogy masokat addig is nehogy megfertozz!
2020. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már olyan gyógyszerek vannak, amelyek képesek olyan alacsony szinten tartani a vírust, hogy pl. fertőzött terhes nő a magzatnak sem tudja átadni. Nem az van már, mint 25 éve. Műsorokban beszélnek erről időnként.
2020. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
56%

Mut szol hozza a csaj hogy tonkretette az eleted?


O mar tudott rola korabban? Hogy derult ez ki szamodra?

2020. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
28%

Amugy szerintem mostmar nyugodtan osszejohetnel ujra az exeddel..

Mostmar nem kell vedekezni max a terhesseg ellen, nyugodtan kurhatod , mar ugy is elkaptad....



Amugy ez fassag hogy a homokosok kozott terjed nagy aranyaiban....

2020. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem tudott róla..nagyon féltékeny típus volt. Én szakítottam vele...aztán kamu facebookrol rairtam....hogy szia ismerkedjünk.....hogy teszteljem e valóban szeret.

Ekkor az idegen pasinak azt írta, hogy egy éve nincs pasi az életében és nem is feküdt le senkivel.....(nekem is ezt mondta amikor ismerkedtünk) ....ezek után mondom mit veszíthetek elmegyek egyet tesztelni kitudja, hány pasival volt együtt....aztán paff

2020. febr. 27. 13:53
 9/27 anonim válasza:
0%
Mostmar nyugodtan kefelheted... Mostmar ugyis elkaptad.. mostmar falhatod azt a puncit... Mar mindegy... Gyere vele ossze ujra... Felteve ha nem egy dagadt diszno.. akkor ne
2020. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én értelemszerűen konzultálnék az orvossal, hogy mik a teendők, mik a kilátások.
2020. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!