Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ennek az izomnak a neve...

Mi ennek az izomnak a neve vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csinaltam egy kepet amin bekereteztem, ez elvileg valami izom lehet, nekem alapbol egyaltalan nem latszik csak akkor amikor megfeszitem a karom, vallam pl a fejem fole emelem vagy nagyon kiegyenesedek es hatra huzom a vallaim, ezen a kepen nagyon kihuztam magam, bal oldalon jobban latszik mint jobb oldalon, de jobb oldalon is eszrevheto. tapintasra is olyan mintha izom vagy zsir lenne, panaszom igazabol nincs vele talan ami hozza kotheto hogy a vallam es a nyakam faj egy hete, kb ennyi ideje vettem eszre viszont egy 2 honapos videon figyeltem meg hogy mar akkor is ott volt ha olyan helyzetben voltam. Voltam haziorvosnal mert nagyon megijedtem hogy nyirokcsomo, o csak ranezett es azt mondta izom, elmentem ultrahangra es azt irtak hogy semmi koros keplet nincs a regioban, az orvos azt mondta hogy a nyirokcsomo latszana

Megis zavar kicsit mert ahogy neztem masokon egyaltalan nem latom, anyukamon es nagymamanon talan lattam mikor nagyon nagyon megfeszitettek a vallukat hatra es egyenesen alltak, vagy a fejuk fele emeltek a kezuket. A kerdesem az lenne hogy ezt valahogy el lehet tuntetni? Kentem mar egy hete flectorral es gyogyszertari kremmel de nem nagyon hasznalt. Nektek is latszik ennyire? Mitol lehet? Vagy mi ennek az izomnak vagy izuletnek a neve?

[link]

Ez lenne a kep


2020. febr. 27. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2020. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!