Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszereket tudtok...

Milyen módszereket tudtok javasolni nekem, ha az a célom, hogy reggeltől estig (vagy tovább) megállás nélkül hajtsak és csináljak valami érdembelit?

Figyelt kérdés

Koffein kizárva, akkora a toleranciám hogy ha tovább emelném már ritmuszavar lenne belőle szerintem. Sportolok, nem terhelem magam sok nehezen emészthető étellel de eszek azért tisztességes rendszer szerint, alszok eleget, tehát igyekszem karban tartani magam.


Tudtok valami törvényes dolgot (hatóanyagot) vagy valamilyen "rituálét" amivel elérhetem, hogy megállás nélkül csinálnom kelljen valamit?


Annyi mindent eltervezek, de kb a felét tudom megcsinálni a dolgaimnak, mert vagy elfáradok agyilag-testileg, vagy elmegy az időm. Lényegében olyan dolog kéne ami produktívabbá tehetne és "kényszeríthetne" a cselekvésre.


Hogy keretbe foglaljam:

- Futok

- Verseket és novellákat írok

- Terembe járok edzeni

- Dolgozok

- Nyelveket tanulok

- Szórakozni járok

- Rengeteget olvasok

- Ismerkedek emberekkel

- Igyekszem formába önteni a jövőm

- Igyekszem mindig tisztában lenni az aktuális helyzeztel a világban


Tehát lenne mit csinálnom még ezeken felül is, de egyszerűen fel tudnék robbanni mikor elfáradok. Mit tudtok nekem tanácsolni? Kicso a kapacitásom lényegében. Egyszerűen ez nekem kevés, nem érzem így jól magamat.

Van célom, ha ténykedhetek elégedett vagyok, de többet akarok.


A meditációt is csinálom rendszeresen, javít, de nem eleget.



2020. febr. 28. 02:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kicsit szétszórt lett, elnézést. Remélem azért a lényeg kivehető belőle. Nagyobb fordulatszámra van szükségem.
2020. febr. 28. 02:54
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy miért akarod kicsinálni magad. Mi ez a teljesítménykényszer? Oszd be rendesen az idődet, és amire jut jut, amire nem, az meg majd holnap sorra kerül. Szerintem. De persze a te életed, te tudod.
2020. febr. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hany evesen akarsz ennyi mindent? ismerek egy 70-en tulit, aki ugyanerre panaszkodik...
2020. febr. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rosszul hangzik, de csak 22 vagyok. Nem tudom honnan jött, de újonnan minden olyasmit amit felsoroltam sikernek élek meg mert változtat az életemen. Ha kicsit is, de változtat - ez pedig nekem hatalmas érték lett valamiből adódóan.
2020. febr. 28. 05:19
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Neked szimplán csak okosabb idő beosztásra van szükséged, akinek mozgalmas a napja ennél sokkal többet csinál mégsem fáradt mégsem kell neki mindenféle pörgeti eszköz, a szórakozás alatt pl. Mit értesz? Gondolom nem mindennap jársz el bulizni, az ismerkedni emberekkel is olyan dolog aki össze köthető más tevékenységgel, olvasni már ágyban fekve is lehet amivel megint okosabban osztogatás be az idodet, bár ugye vehetjük úgy, hogy neked ez a szórakozás vagy vers írás az? Akkor azt megint felesleges külön pontban emlegetniEz a formába önteni a jövőt sem tud pontosan hogy definiálható mindenesetre én csak egy listák látok itt jól hangzó szavakkal 0 tartalommal, gondold az újra ténylegesen miből áll egy napod ( vedd külön akit mondjuk csak pár naponta csinálsz, mert ugye pl. Hülyeség lenne mindennap futni is meg terembe járni is) és csak olyat vegyél bele amit konkrétan megtudod határozni hogy kb. Fix egy órát vagy mennyi időt vesz el a napodbol és ezeket ha zöld össze, a listán láthatoto tételek átfedésben vannak erősen.
2020. febr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Javasolnám a toronyugrást. Jól tud lekôtni. Felmászol leugrasz, és újból fel - le. Vagy még jobb a bungee jumping.
2020. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek mentek a zöldek!

Valóban nem árt jobban beosztani az időm, bár pl facebookomat már nem használom, másom nincs, tétlenkedni nem igen szoktam ami elvihetné az időm. Akkor csak jobban megszabott rendszer kell ezek szerint.

A tervezés a jövőmre inkább ötletelés, amikből már x dolgot meg is valósítottam, nem azért írom őket hogy porosodjanak.

Köszönöm az eddigieket nektek!

2020. febr. 28. 06:31
 8/13 anonim ***** válasza:

"Milyen módszereket tudtok javasolni nekem, ha az a célom, hogy reggeltől estig (vagy tovább) megállás nélkül hajtsak és csináljak valami érdembelit?

Koffein kizárva, akkora a toleranciám hogy ha tovább emelném már ritmuszavar lenne belőle szerintem. Sportolok, nem terhelem magam sok nehezen emészthető étellel de eszek azért tisztességes rendszer szerint, alszok eleget, tehát igyekszem karban tartani magam.

Tudtok valami törvényes dolgot (hatóanyagot) vagy valamilyen "rituálét" amivel elérhetem, hogy megállás nélkül csinálnom kelljen valamit?

Annyi mindent eltervezek, de kb a felét tudom megcsinálni a dolgaimnak, mert vagy elfáradok agyilag-testileg, vagy elmegy az időm. Lényegében olyan dolog kéne ami produktívabbá tehetne és "kényszeríthetne" a cselekvésre.

Hogy keretbe foglaljam:

- Futok

- Verseket és novellákat írok

- Terembe járok edzeni

- Dolgozok

- Nyelveket tanulok

- Szórakozni járok

- Rengeteget olvasok

- Ismerkedek emberekkel

- Igyekszem formába önteni a jövőm

- Igyekszem mindig tisztában lenni az aktuális helyzeztel a világban

Tehát lenne mit csinálnom még ezeken felül is, de egyszerűen fel tudnék robbanni mikor elfáradok. Mit tudtok nekem tanácsolni? Kicso a kapacitásom lényegében. Egyszerűen ez nekem kevés, nem érzem így jól magamat.

Van célom, ha ténykedhetek elégedett vagyok, de többet akarok.

A meditációt is csinálom rendszeresen, javít, de nem eleget."

2020. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
véletlenül küldtem el, bocs...
2020. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Letettem a szándékomról, a kérdést nem figyelem tovább. Nagyon köszönöm a segítséget, meggyőztetek!
2020. febr. 28. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!