Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy mellkas röntgen lelet...

A Csekka kérdése:

Egy mellkas röntgen lelet igazolhat munkaalkalmassági tüdőszűrö vizsgálatról kapott igazolást?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez két külön vizsgálat.
2020. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosítanád a kérdést? Nekem asztma miatt rendszeresen kell járni a tüdőgyógyászatra, és évente csináltat a doktornő röntgent (ott van helyben). Szokta kérdezni, hogy kell-e a munkahelyemre tüdőszűrős igazolás, gondolom mert azt is ki tudná adni. Ha már egyszer röntgeneznek, akkor amúgy se kéne fölöslegesen még egy röntgendózist belémtolni (de nekem nem kell ilyen papír).
2020. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, igazolhat, ugyanaz a kettő, illetve sok helyen technikai különbség még lehet, de ugyanúgy el kell fogadni.
2020. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Most voltam háziorvosi beutalóval a mellkas röntgenen,a munkámhoz pedig kell az egy évre szóló tüdöszürö vizsgálatos igazolás. Gondoltam ha jó a lelet,nem kell külön elmennem,meg így fizetnem sem kell érte
2020. febr. 28. 16:20
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, hogy jó, ugyanaz a kettő.
2020. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 évnél nem régebben szűrtek.
2020. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!