Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » . Mit tudok tenni az erős...

. Mit tudok tenni az erős lábszag ellen? Naponta 12 órát dolgozok bakancsbann, és mihelyst levetem megcsap a kellemetlen lábszag.

Figyelt kérdés
por, folyadék Esetleg a bőrkeményedést kellene eltáv Esetleg a bőrkeményedést kellene eltávolítannom a talpamról? De mivel puhítsam meg?

2020. febr. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Rossmanos sarokreszelo, szagtalanito spray, plussz szódabikarbóna a bakancsba.
2020. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szintén munkavédelmi bakancsban van télen-nyáron. Lábizzadás elleni spray, meg hintőpor, minden nap. Mi a Shollt vesszük, teljesen szagtalan a lába. Pedig enélkül...:-((
2020. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia! En iy ilyen voltam. Milyen cipod van?? Kinaibol van??

Vagy erosen izzados vagy?

Nekem az segitett, hogy elhagytam a kinai cipoket es kicsivel drágábbakat vettem. Ha nyaron zokni nelkul viselwm meg akkor se budos.

2020. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
És ha van legalább két cipőd, az is segít.
2020. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél mycosid hintőport, szórd be veled a lábujjak között, illetve a bakancsba is szorj belőle.
2020. febr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sprét fújni bele.
2020. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lábszagot mindig lábgomba okozza. Azt kell kiirtani, anélkül csak tüneti kezelés.
2020. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

meló elött és után azonnal váltó cipő.

más anyagú zokni, minőségi cipő. ezek az alapok.

utána kell kezelni magát a szagot,ha ezektől sem múlik el. mert a szag egy tünet.

2020. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!