Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Flector portól gyomorégés/gyom...

Flector portól gyomorégés/gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Pár napja fájt a derekam, megittam egy flector port kB 1 dl vizben oldva. Nem emlékszem, hogy elōtte ettem-e, de már este volt el is aludtam utána, viszont éjjel area keltem, hogy eléggé fájt a gyomrom, olyan égō érzés volt. Nehezen vissza aludtam, azt hittem majd elmúlik. Viszont már eltelt 2 nap és még mindig érzem, hogy nem a legjobb. Ha eszek valamit akkor egy ideig jó, de rövid idōn belül megint érzem, hogy nem oké. Azért gondolom, hogy a gyogyszer okozta a gondot, mert elotte sosem volt hasonló gondom, és nem is ittam sosem elotte ezt a fajta gyogyszert.

Valaki tapasztalt már ilyet? Ha igen mit tehetnék, hogy elmúljon a probléma?


2020. febr. 28. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak egyet vettél be, annak rég el kellett volna múlnia. Rágjál Rennie-t, azonnali hatás, vagy igyál Salvus vizet, borzalmas íze van, de állítólag remekül csillapítja a gyomorégést.
2020. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha elolvasod a csatolt tajekoztatot, ott olvasod a mellekhatasokat. Maskor ne ilyesmiket hasznalj, inkabb keress egy jo csontkovacsot es masszirozd hillvital mesterbalzsammal.
2020. febr. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!