Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Részegen az ember csinál...

Részegen az ember csinál dolgokat, engem tegnap leitattak és sok foszlányra emlékszem, de nem tisztán. Történhetett olyan, amire nem emlékszem?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek most el, de egyébként pont ezért nem szoktam leinni magam. Tegnap egy szülinapi bulin sikerült, és idegesít, hogy nincs meg az egész éjjel. Az este végére nagyon részeg voltam, és emlékszem hogy egy férfi megcsókolt. Ha több is lett volna, ugye arra emlékeznék? Most tényleg ezen idegesítem magam, mert se nem vagyok iszákos, se nem vagyok pasizós. Köszönöm, ha normálisan válaszoltok! :(
2020. febr. 29. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Majd a neten megnézheted miket csináltál.Amúgy minek iszik aki nem bírja?
2020. febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz.
2020. febr. 29. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha filmszakadás volt akkor történhetett.
2020. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valaki megbízható barátodat kérdezd meg mi történt.
2020. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel a csókra akkor nem voltál még teljesen offon és ha valami történt utána akkor már beugrottak volna részletek, szóval kár aggódnod.
2020. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet valamit tettek az italodba. Mostanában vannak ilyen esetek. Történhetett sajnos ez esetben.
2020. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Lehet valamit tettek az italodba. Mostanában vannak ilyen esetek. Történhetett sajnos ez esetben."


Leírta hogy leitatták és nagyon részeg volt. Miért kell ilyen fasságokat írnod, unatkozol??

2020. febr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Kisfiú vagy kislány ?
2020. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2020. febr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!