Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet a frontérzékenységem...

Ez lehet a frontérzékenységem miatt? Eléggé félek.

Figyelt kérdés
Már második napja néha fájdogál a bal felkarom, és mellé zsibbad is. Tudtommal ez szívhez köthető problémára is utalhat. Nagyon félek, hogy szívroham lesz belőle. Mondjuk nagyon fiatal vagyok ahhoz, de egy valami aggaszt. Nagyanyám szívbeteg, nem olyan rég kórházban volt miatta, és attól félek, hogy örököltem. Mintha már a nyakam is zsibbadna, de szerintem már csak beképzelem. Más panaszom nincs amúgy, csak elég gyakran fáj mostanában a fejem, mert rengeteget változik az időjárás. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehet a frontérzékenység miatt, vagy kezdjek el aggódni? Orvoshoz nem tudok most menni, azért itt kérdezek, mielőtt bárki beszólna.
2020. febr. 29. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyeleten csinálnak EKG-t. Nem frontérzékenység az biztos! Lehet szív, vagy nyaki csigolya eredetű.
2020. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egész életemben nagyon rossz volt a tartásom, most is az, szóval most, hogy mondod, így nem tartom kizártnak a csigolya eredetűt. Orvoshoz nem tudok eljutni. Köszi a választ, jöhetnek még
2020. febr. 29. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet fronthatás miatt, mert a reumatikus panaszok időjárás-változásra szoktak megjelenni.
2020. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!