Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az MDA, MDEa és MBDB már nincs?

Az MDA, MDEa és MBDB már nincs?

Figyelt kérdés
Az extasy már csak MDMA-t tartalmazhat ha nem ütik fel? A többi mdxx-et már nem, mert tényleg eltüntek? Volt itt valaki aki kipróbálta őket még annó?

2020. márc. 2. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy mdma van már kevés. És a maibekikbe már leginkább MDE található. Úgy tudom a redbullos ekikbe MDA van, az mbdb-t nem tudom, hogy van e még! Azt tudom, hogy most megy a bk-mbdb vagyis a Butilon, Bephedrone azok olyanok mintha exet kevernél egy nagyon kicsi kokoval + még kicsit haluzos is legalábbis a butilon ilyen és pőrget is jól. Meg még Ethylonal, stb is szeretik ütni ma az ekit, azt nem tudom milyen!
2020. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Úgy tudom a Metilon helyett jött a Pentylon, nethylpentylone, Ethylone, Hexedron, stb
2020. márc. 2. 23:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Na és butilon tényleg olyan? Tudtommal a helyett pedig a buphedrone jött gondolom hasonló lehet. De én úgy tudtam a 3,4-cmc meg régen mefedron volt olyan. Mintha op-, kokot, spét, exet, lsd-t keverne az ember!
2020. márc. 2. 23:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Válasz, még jön?
2020. márc. 7. 18:21
 5/5 anonim válasza:

Napjainkban már egyáltalán nem jellemző a felsoroltak..

Én csak tiszta MDMA-s tablettákba futokbele mindig

MDA-T kifejezetten kristályos formában lehet könyebben beszerezni ..

Bár biztos vannak még olyan ekik amik ezeket tartalmazza de én nem találkoztam még olyannal

2021. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!