Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a speednek?

Milyen hatása van a speednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kíváncsiságból mert ismerőseim eléggé oda vannak érte, de fogalmam sincs, hogy mi hatása van? Utána olvastam már, de nem ír le semmi konkrétat.

Esetleg személyes tapasztalatokból tudnátok átadni egy keveset?



2020. márc. 3. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak megfelelő fizikai és mentális állapot mellett és csak saját felelősségre (sem) szabadna kipróbálni.

Kitolja a teljesítőképességet, többet beszélsz, aktívabb vagy.

Mindezt egy kipihent egészséges szellemi és fizikai állapotú személynek lehet képes nyújtani amennyiben megfelelő időpontban fogyasztja.

Rövidtávú fogyasztás, nagyon ritka alkalmankénti még nem eredményezhet egy egészséges személynél problémákat (de ez sem kizárt).

Fiziológiai hatása a hosszabb távú fogyasztást követően jelentkezik/jelentkezhet.

Károsodó belsőszervek, romló fogak, őszülő haj (fiatalon is), mentális betegségek (ha alapvetően van rá hajlam).


Én egy pár szép hónapot és kb. két rossz évet köszönhetek ennek a dolognak.

Fő indikátorként mindig ez játszott szerepet a dolgokban.


Tanulj meg enélkül létezni vagy elveszel...

2020. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam régebben,de nem nagy mennyiségben,mert a koffeint sem bírom . Beindult tőle a szívem nagyon,beszédes lettem tőle,a hangulatomat is megnövelte,sokáig talpon bírtam lenni tőle,erősebb is lettem tőle. Kitisztulás nekem a pokol volt tőle,mert enni,inni,aludni nem tudtam és a szívemet is csesztette,na meg letargikus hangulat.Szóval én kíváncsi voltam,de soha az életben nem csinálnám mégegyszer.Az egyik ismerősöm függő lett tőle.A fogai szépen elkezdtek tönkre menni,az ujjai még nyáron is kékek voltak,aztán pszichés probléma,nyugtató majd az első öngyilkossági kísérlete.Külföldre kiköltözött ott is minden szir-sza*t használt.Mostanság nem tudom mi van vele,mert elegem lett belőle,hogy állandóan meg akarja magát ölni,agresszív,gyógyszer függő stb.


Én amiket láttam biztosan nem csinálnám mégegyszer.Ha fontos az egészséged inkább felejtsd el.Aztán ha valami "dizájner drogot" kapsz?Ezek az ismerősök addig lesznek a cimboráid,amíg te is tudsz bele adni pénzt.Fontold meg, a TE életed!

2020. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most olvasom,, sok lett benne a "tőle",na mindegy.
2020. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
67%

Hát én eléggé függő vagyok. Ha csak orrba szívja az ember vagy megeszi akkor inkább ébren tart. Magabiztosabb is lesz tőle az ember. Jól el lehet beszélgetni, esetleg odamenni lányokhoz beszélgetni, akikkel amúgy nem mernél.. Amúgy olyasmi hogy van egy belső elraktározott energia a szervezetben - ami amúgy el van zárva. Az speed kiszabadítja ezt az energiát, és egy rövid időre (6-8 ó) iszonyat felpörögsz, nagyobb erőd lesz, nem tud aludni, nem vagy éhes stb.

Ha intravénásan lövi be az ember nagyon durva flesst ad be. Egy jó erős boldogsághullám, érzés, és ott egy nagyobb adagnál egyáltalán nem vagy képbe. Konkrétan alig kapsz levegőt, és full elszállsz.. El lehet jutni egy olyan pontig ahol érzi az ember hogy még egy kicsit többet benyom, és akk már nem biztos hogy túléli. Néha rá szoktam mérni van amikor csinál kapásból ilyen 140-es pulzus, meg jóval 200 feletti vérnyomást. Biztos nem egészséges, de az a boldogság amit bead elég jó. Azért is jó lőni, mert hosszú a hatása a többi szerhez képest, és így nincs olyan megzuhanás.

Az addiktív potenciálját tekintve elég alacsony, bár akinek bejön az az érzés, vagy ezt a pörgést keresi gyorsan rá tud szokni.

Összességében sok más drogtól még jobban el lehet szállni, az SP inkább arra való hogy önmagad maradsz. Persze ha az ember túllép egy pontot jönnek a rágógörcsök, az összefüggéstelen beszéd, ha pedig megfájdul az ember feje, berókázik, vagy lázas lesz azonnal le kell állni - mert az már túladagolás.

2020. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
89%

+ ahogy írja is # 2 ezekre nagyon könnyű rászokni

én sem tudok leállni, igaz én keményebb drogoktól vagyok függő

van olyan hogy az ember sok-sok éve abba akarja hagyni, és nem tudja, az egytelen megoldás nekem is az lesz ha meghalok. Akkor fog csak elmúlni a függőségem.

Igaz én nem akarok öngyilkos lenni, bár amikor kint él hajléktalanként az ember sokszor elgondolkozik ezen is.

Ezek a drogok olyan érzéseket adnak, amiket nem lehet elfelejteni. Ha valaki túl messzire megy az élete végéig függő lehet tőlük..

2020. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ja meg még annyi hogy az utóbbi jópár évben nem amfetamin van a gyrosban. Szóval nem igazi speed az esetek szerintem 90 %-ában. Bár ez saját tapasztalat, szóval lehet máshol lehet még a régi fajtát kapni.

Szóval ez nem igazi speed, hanem valami dizájner drog. Ezt betörik, felnedvesítik, és speed szagot adnak hozzá. Aki nem gyorsult még 5-10-15 évvel ezelőtt annak esélytelen hogy levágja a különbséget, mivel a pakettben ugyanúgy néz ki, ugyanolyan az illata stb.

Ezek az újak általában mér egy kis csíktól megvágnak egyből mint állat. Bár rövidebb a hatásuk, és van egy csomó mellékhatás. És ezek sokkal veszélyesebbek, és még nagyobb függőséget is okoznak mint az igazi speed

2020. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Jobb kedved van tőle mind az alkoholtól ?
2020. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

"Jobb kedved van tőle mind az alkoholtól ?"


Hogy miicsodaa?

Össze se hasonlítható.

Olyan boldog vagy tőle, és olyan oldaladat hozza ki amit csakis a droggal tudsz elérni. Nem véletlen olyan jó, és nem véletlen kattanak rá az emberek. És a speed csak a kezdet. Pl a kokain a legdrágább ezen a stimuláns vonalon - de attól te lehet egy órára a világon legboldogabb ember. Olyan boldog hogy annak semmi nem érhet a nyomába..

Nem véletlen vannak ezek betiltva.

2020. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Utolso köszi a valaszt ezt hogy erted hogy olyan oldaladat hozza ki ezt nem nagyon ertem
2020. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben talán észre sem veszed, hogy benned van. Közepes mennyiségben nem tudsz egyhelyben ülni, folyamatosan csinálnod kell vmit úgy érzed. De nem pótcselekvést, hanem takarítást, ilyeneket. Én folyamatosan zenélek, a spuri óta szeretem a minimált. Kb. a 24 órából csak akkor nincs a fülemben a füles amikor fürdök. Nem döglök a gép előtt, hanem rendbe vágom a kéglit, kimosok, közben elmegyek kocogni vagy csak sétálni vagy kondizni. Gyakran voltam depis, most sokkal jobb a kedvem, kipróbáltam depis zenével is és az sem volt rám sok hatással. Nincs étvágyam, nagyon könnyű fogyózni vele, ha egész nap nem ettem akkor sem fáj a gyomrom. Szal túl sok a jó tulajdonsága, félek ennek meglesz a böjtje. De amíg a Világ a külsőségekről szól és nincs senkim, tényleg senkim, sem asszonyom, sem anyám, sem apám addig miért ne toljam Kinek számítok? És ezt tényszerűen mondom, nem depresszíven. Pénteki napon vettem egy dealertől, úgy voltam vele, hogy csak 3g próba képpen, minden második nap egy csík, most hétfő van és ma kb 5 vagy 6 csík fogyott és holnap mehetek újabb adagért, de egy csomót spóroltam a kaján. :)
2020. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!