Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lsd és ayahuasca pszihedeli...

Az lsd és ayahuasca pszihedelikus szerek?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb adagban használja valaki ezeket a szereket. Akkor tényleg sokkal pszihedelikusabbak és nagyobb szinte már elképzelhetettlen dolgokat halucinálsz. A fühőz 1g+, légyölőhöz képest! És ezeket hol fogják legalizálni vagy van ahhol legálisak? Nálunk miért legális a légyölő galóca, amikor elvileg vannak kb teljesen erre hasonlító más gombafajták amik mérgezőek?!

2020. márc. 4. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor próbáld ki főleg az lsd-t amikor minden jó! Különben rajta maradhatsz és bad tripped lehet. A légyölő azért biztonságosabb ebből a szempontból! Kevesebb esélye van a bad tripnek de tudtommal kicsit kevésbé pszihedelikus. A fű meg még kevésbé, de az lsd is csak nagyobb adagban 350+ ug lesz pszihedelikusabb. De egy igazi jó lsd trip ami már tényleg jóval pszihedelikusabb 550+ ug! Az ayahuasca meg eleve sokkal erősebb!
2020. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom, az ayahuasca már majdnem olyan mint a dmt!
2020. márc. 4. 16:08
 3/21 anonim ***** válasza:
Az ayahuascaban DMT van.
2020. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De úgy tudtam a sima dmt erősebb, az ayahuascában még van más is ami gyengíti. Egyébként miket halucinál tőle az ember?


Illetve ebből mennyi kell ahhoz, hogy másik dimenzióba kerűlj. És az miben más mint a dmt-nél? Mert a sima dmt-ből már 2 slukk áttesz másik dimenzióba kb 4 slukk meg már full egó halál. És a dmt-nek a nagy különlegessége, hogy egy olyat add be mintha a halálod előtt lennél. Pár pillanattal ugyanezt az ayahuasca! Sőt a többi gyengébb halucinogén lsd, légyölő, meszkalin is beadják? Gondolom a fű, 2c-b meg pl az lsa ilyenre nem képes. De egyik haverom azt mondta tépet már be annyira, hogy be frontinozva. Elszívitt 3,3g füvet egy cigibe! És kemény csukott, nyitott szemes halucinációi voltak! Nyitott szemmel is fullra azt látta, hogy az űrbe van. És olyan dolgokat látt az űrbe, amiket ember még soha filmekben nem látott! Na meg azt mondta ettől is tanúlt újj dolgokat kb szerinte olyan volt ez az élmény mint 160 ug lsd esetében. Ez szerintetek igaz lehet? Gondolom a herbál nem lehet ilyen pszihedelikus! De elvileg a hasis, hasis-olaj pszihedelikusabbak és kevesebb kell belőlük.


És a légyölőt tényleg könnyű összekeverni más mérgező gombafajtákkal? És még az is veszélyes lehet!

2020. márc. 4. 20:48
 5/21 anonim válasza:

Nem hinném, hogy füvezéssel lsd-szerű dolgokat lehetne elérni. Én amikor a füvezős korszak elején voltam, igencsak pszichedelikus élménynek éreztem, a csukott szemes víziók miatt.


A szintetikus DMT nagyon hamar lebomlik a szervezetedben, ezért az ilyen utazások 10-20 percig tartanak csak. Ha főzetete iszol, ez akár 6 óra is lehet, de nyilván függ attól, hogy mennyit is iszol. Azért tart sokáig mert a főzetben van egy másik növény, ami megakadályozza azt, hogy a szervezeted gyorsan lebontsa a dmt-t.

Egyáltalán nem fun, az emberek általában a saját kis poklukba záródnak órákra.


A légyölő galóca nem illegális, hiszen szabadon megterem Mo-n.


Ezek a szerek nem feltétlenül halál közeli élményeket ad. Gyakori, de nem csak erről szól. Van egy csomó blog, fórum, ahol elmesélik emberek a tapasztalataikat.

Ha lsd-vel akarsz kísérletezni, 600 mikrogrammtól már elég erős tripped van, de a tapasztaltak az 1200-ra esküsznek.

2020. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5 De mint fentebb is írtam egyik haverom nak 3,3g fütől már nyitott szemes halujai voltak! De nem tudom az lehetett e annyira pszihedelikus és mutat e annyit, mint pl 350 ug alatt az lsd?! És nem tudom, hogy ez a többi cuccra is. Legyölő Galóca, lsa, 2cb is igaz e? Légyölővel nem tudom meg éri e kisérletezni. Mert tényleg elvileg megtévesztésig hasonlítanak rá mérgező gombák. Amik halálosak lehetnek még ha egy kicsit is megeszel. Elvileg még a párducgalóca is pszihedelikusabb, de abból nagyon kevés kell. Mert az is elég mérgező!


Akkor ezek szerint az aya szinte ugyanaz csak hoszabb ideig tart? Mert a másik növény vissza fogja? Meg egy gondolom. mást is haluzol? Meg ezt nem lehet keverni ilyenekkel, hogy MDMA, mefedrone, MDA, Metilon, Piko, Kokó. A mao gátló miatt, az első 3-mal szerintem fixen nem! Max füvel és hasonló növényekkel.


A dmt/ayahuasca szintjén az ibogát említik! De elvileg mind 2-öt nagyon nehéz beszerezni!


Hogyha normális pszihedelikus élményt akarok, akkor mivel hogy kezdjem? Fű, Hasis, Lsd, lsa, Légyolő, 2cb Egy erósebb pszihedelikus élménnyel amúgy sem kezdhetem! Mert bad trip lenne a vége.

2020. márc. 13. 17:14
 7/21 A kérdező kommentje:
Úgy leírnám, hogy a fű már kilett próbálva. De eddig 0,55 volt a legtöbb amit egyszerre elszívtam. 1-2 nyitott szemes halu volt, de 1-2 apró dolgon kívűl semmit nem mutatott! hasist nem tudom, hogy már szívtam e.
2020. márc. 13. 17:17
 8/21 zoeke ***** válasza:
100%
En eloszor 0.04 changat szivtam el, es elegge eros vizum volt tole kb 5 teljes percig. Minden ossze-vissza mozgott, format valtott, sokkal jobban lattam minden reszletet, es teljesen megvaltozott a hangulatom(teljes beke ontott el, es gyonyorkodtem mindenben, amit lattam) Masodik alkalommal pedig jott a break through tiszta DMT-vel, korulbelul 40mg volt, 3 szivas. A helyzet az, hogy ez elmagyarazhatatlan erzes. Meg magamnak sem igazan tudom elmagyarazni, sot biztos vagyok benne, hogy rengeteg mindent elfelejtettem a tripbol. Szavakkal ugy tudnam leirni, hogy minden, amit el nem tudsz kepzelni. Arra az iszonyatos bekere, amit ereztem viszont emlekszem. Azota itt van bennem. Eletem legszebb erzese volt, es sokkal tobb lettem tole. Kovetkezot Augusztusban tervezzuk, ugyanugy a termeszetben. Ezt pedig szerintem kifejezetten nem erdemes gyakran csinalni. Marmint en el nem tudnam kepzelni, hogy minden heten ezt ateljem. Jobol tenyleg megart a sok, es ez tenyleg nagyon sok :)
2020. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az adott szer attól lesz pszichedelikus - hogy önismereti céllal fogyasztják.

Persze vannak amik több mindent mutatnak meg, mélyebb tanításokat képesek adni, de a használó "célja" miatt hívhatóak "pszichedelikus" szereknek.

A fű is mutathat meg dolgokat, összefüggéseket, megértéseket - de mondjuk a prtydrogok is ~ bármiből lehet következtetéseket, belátásokat levonni.

A hallucinogének viszont nagyon sok esetben a képedbe nyomják a valóságot - vagy azt hogy épp mi nem a valóság.., ezáltal nagyon mély betekintéseket adhatnak ~ ezért általánosan ezeket használják psicedelikus célzattal...

2020. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem az ayat vesszük meg a yopot meg a természetes dolgokat nekem ez a 260-as dmt beszámoló a kedvencem :))


[link]

2020. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!