Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedd reggel rendeltem és már...

Kedd reggel rendeltem és már ma még is jött a csomagom az usából extra gyors szállítással. Attorlogessem egy fertőtlenítő kendővel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 11:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a futar van aki kesztyűben vette át lol
2020. márc. 5. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Már megfogtad.
2020. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg 325 millió amerikai közül eddig kevesebb mint 200 ember fertőzött meg. Biztos több amúgy, csak még nem vették észre. Nem sok az esélye hogy bármelyikük a postán dolgozik. De ha megnyugtat hogy letörlöd töröld. Pár perc az egész.
2020. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most fog érkezni :D
2020. márc. 5. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Töröld át fertőtlenítő kendővel, ártani nem árt, azután alaposan moss kezet.
2020. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na attrolotem ám losa Angeles Németország és DHL hozta
2020. márc. 5. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tedd "karanténba" egy időre, rakd be egy nylon tasakba.
2020. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hát eszmei ötletet adtal :D dehogy teszem
2020. márc. 5. 14:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Amugy be se hoztam a csomagban hanem még kint a kertben lefertotlenitettem majd a csomagolást azonnal kidobtam, magát a ruhákat rögtön gépbe raktam nem próbálgattam és 40 fokon kimostam az ajánlott 30 helyett, majd még fogtam magam és a telom képernyőjet is a kilincseket is szóval mindent amit megerintettem vele lefertotlenitettem. :D :D ja és a ruhák ugyan Long beachrol jöttem de kínai an készültek szóval bejartak az egész világot úgyhogy azért fel sem próbáltam
2020. márc. 5. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a 40 fokos mosás biztos fertőtlenít :DDD
2020. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!