Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy ha...

Miért lehet az, hogy ha abbahagyom orgazmus előtt a maszturbálást, akkor utána sokkal több energiám van?

Figyelt kérdés

Éppen intézkedtem, mikor hazaért a nővérem. Nyilván azonnal elpakoltam a holmit, és aznap már nem nyúltam magamhoz. Azon a napon azon kaptam magamat, hogy megcsináltam minden házit, beadandót, két szorgalmit, és még német szavakat is leültem tanulni. Ezekkel végeztem 4 óra alatt, utána pedig elmentem este futni. Ekkora energialöketet adhat ez a fajta szexuális feszültség?


18/F



2020. márc. 5. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A "feszültség" nem szó szerint értendő, hanem úgy ahogy lejön a szövegből, csak nem tudok rá jobb szót.
2020. márc. 5. 23:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a legfontosabbat, éppen hogy ímmel ámmal megcsináltam eddig a feladataim. Most meg szorgalmi is, meg minden.
2020. márc. 5. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen nézet, amit írsz. A chí, vagyis az energia áramlása. Ha elélvezel, akkor szabadon engeded a chít, azaz elvész. Keress rá, már régen olvastam róla. Mivel én nem vettem észre ilyen hatást, nem is foglalkoztam vele.
2020. márc. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kaptál zöldet, de én a hormonolológiai változásokra gondoltam. Ahogy eddig feltűnt az a dolog amiről beszélsz az endokrin rendszer egy más szemszögből való "nézése". Amolyan kivetítése más szavakkal az életjelenségekre. Néztem angol-magyar forrást is, de nem találtam semmit :(
2020. márc. 6. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendben, hogy no vagyok, de nalam utana frusztracio, feszultseg, legszomj lesz kesobb. Ha nem csinalom, az is jobb, csak akkor csokken a libidom, mellem lottyedtebb, menzesz nem pontos, de nyugodt vagyok. Ez az orgazmus elmaradas szinte megbetegit.
2020. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te műköcc rendesen #5# ös.
2020. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!