Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldök körülii fájdalom?

Köldök körülii fájdalom?

Figyelt kérdés
Köldokomtol 1cm te szuró érzés jelentkezik néha ez mitől lehet voltam vervetelen nem mutatott semmit elég sok savam jön vissza mostanában háziorvos szerint attól lehet ez mennyire lehetséges?szegycsontomnál is volt mar csak ott talán meg jobban fájt és hát fájdalommal is társul!

2020. márc. 7. 09:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Bár 1hete voltam vervetelen a tünetem tegnap óta van!
2020. márc. 7. 10:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom, de nálam is szokott ilyesmi jelentkezni évente néhány alkalommal. Összefüggést nem találtam semmilyen más testi-szervi dologgal, sem a sav feltörésével, sem hasizom gyengeséggel (edzett vagyok). Egyszerűen megjelenik, volt olyan, hogy ki sem tudtam egyenesedni, de azután pár perccel elmúlt. Talán a köldök nem szakszerű lezárása a születéskor? Passz. együtt kell élni vele, amíg valaki nem mond érdemlegeset.
2020. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!