Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom abból, ha egy kis...

Lehet bajom abból, ha egy kis Neogranormon kerül a szervezetembe a számon keresztül?

Figyelt kérdés
Kényszerbeteg vagyok és annyit mosok kezet, hogy kipirosodott, meg néha vérzik a kézfejem. Neutrogena kenőcsöt javasolt egy ismerősöm, de az nem volt, ezért a DM-ben Neogranormon-t adott az eladó. Rá van írva viszont, hogy külsőleg kell alkalmazni. Félek minden kenőcstől amúgy, hogy méreg, nehezen kenek magamra ilyeneket. Viszont tényleg kéne valami, mert nem múlik el a pirosodás. Azonban a gond az, hogy nyilván a krém felkenése után nem kéne kezet mosnom, mert akkor nem hat. (Pedig legszívesebben ezt tenném, mert félek minden kenőcstől) És az a gond, hogy megérintem majd a számítógép egeremet utána, ahol maszturbálni szoktam és a nyálamat használom a makkomra, mert szárazon nem élvezem és fáj, kellemetlen. Tehát a számba nyúlik többször maszturbálás előtt. Nyilván szoktam kezet mosni maszturbálás előtt, de az egeremhez hozzányúlok neogranormon felkenése után, onnan meg ha maszturbálok, akkor minimálisan biztos, hogy a számba kerül egy kis Neogranormon. Azt mondták az ismerőseim, hogy ezt a krémet beszívja a kezem elvileg, de annyira biztos nem szívja be, teljesen nem képes, minimálisan biztos marad rajta, mert csak kézmosással jönne le róla a teljes krém. És maszturbálás során, a nyálazással (ami nélkül nem megy a maszturbáció) valamennyi biztos belekerül a szervezetembe. Szóval ebből így lehet bajom? Sajnos kényszerbeteg vagyok, nehéz ügy. Köszönöm előre is a segítséget és komoly válaszokat kérnék!

2020. márc. 7. 10:48
 1/3 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem ártalmas, ne aggódj! Nem az egész tubussal kerül a szervezetedbe.

Meg ha elég száraz a kezed, akkor hamar beszívja a krémet.

2020. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sima gyógyszertári vazelin, vagy glycerin is jó. Illetve ha ennyire kényszeresen mosol kezet van glycerin szappan szintén patika. Ugyanazt tudja mint a többi de nem szárít.
2020. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lennék a barát aki csak megnézné a facebook-ját... :D
2020. máj. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!