Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell elmenni bőrgyógyás...

Hogyan kell elmenni bőrgyógyászhoz, hogy leszedje a szemölcsöm a talpamról?

Figyelt kérdés

Ez TB biztos? Kell beutaló háziorvostól? Időponot kell kérnem? Hol? Honnan tudom hova mehetek és mikor? Hogyan távolítanak el egy szemölcsöt a talpamról?

(Teljesen analfabéta vagyok az egészségügy tertületén, ritkán kell hazsnálnom szerencsére.)



2020. márc. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Bőrgyógyász véleményezése alapján (ha indokolt), sebészeten fogják kimetszeni.

TB támogatott ha erre gondolsz, de csak akkor ha indokolt az eltávolítás. Az esztétikai beavatkozások fizetősek.

Bőrgyógyászatra csak időpont kell, beutaló nem.

2020. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az elsővel, csak azzal egészíteném ki, hogy nem biztos, hogy továbbküld sebészhez. Vannak más módszerek is a szemölcs eltávolítására (égetés, fagyasztás, ...) amiket a bőrgyógyász is megcsinálhat.
2020. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van #2-es, benéztem a kérdést (felületesen olvastam), és anyajegyre gondoltam, nem szemölcsre.
2020. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sebészeten mindenképp leszedik. Ide is időpont kell csak.
2020. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-esnek. És a bőrgyógyász véleményezése.
2020. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!