Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha piszkosul erős kávét -...

Ha piszkosul erős kávét - mondjuk 3-4 decit - órák alatt fogyasztok el (8-9 óra alatt), akkor is okozhat túlpörgést? És ugyanez a teával, csak arányosan nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés
A felezési időt bekalkulálva kitolható a hatás kár nélkül?

2020. márc. 7. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyszer egy háromszor főzött kotyogóst ittam meg 4-5 óra alatt, és egész nap meg éjjel majd felrobbantam az energiától, de mértem vagy nyolcszor a vérnyomásom, és az is meg a pulzusom is perfekt volt. Szokta jelezni a készülék ha baj van, az nem hibas.


Max én xD

2020. márc. 7. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, de sokat számít, hogy mennyire vagy hozzászokva, általános egészségi állapot, testsúly, stb. Egy időben én 1 korty kávé után is pánikrohamot kaptam, úgy felnyomta a pulzusomat, míg anyukám napi 5-6 kávét is megiszik, és tök nyugodt marad.
2020. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Reggel, délbe 3adag kotyogóst iszok meg (összesen 6, esetleg 7). De van még hogy este is iszok (késő délután). De nem pörgök tőle különösebben, meh este ugyan úgy alszok.
2020. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kaptatok felpontozást! :)
2020. márc. 7. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút emberfüggő, ahogy már írták, sok tényező befolyásolja. Én 158 centi vagyok és 44 kiló, már napi egy kávétól is megbolondul a szívem :)
2020. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, én 189 centi és 117 kg, sportos testalkat. Van zsír is, izom is.
2020. márc. 7. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én 158 centi vagyok és 44 kiló"

anorexia, ugye?

2020. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!