Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem egy éves kihagyás...

Majdnem egy éves kihagyás után ennyire legyengültem?

Figyelt kérdés

tavaly nyár elején elkezdtem a saját testsúlyos edzést, kb május vége felétől egészen szeptember elejéig. Elég jól fejlődtem, elkezdtem ,,deltásodni" is. 140 fekvőt megbírtam csinálni pár pár perc alatt(40/30 at egyszerre). Húzódzkodásból is ment 20 db folymatosan, meg még jó pár gyakorlat. Most meg hogy megint elkezdtem, első nap még ment a harminc, aztán szépen fokozatosan csökkent. Most meg 15-öt alig tudok megcsinálni egyszerre, mert összecsuklom. Ennyire visszafejlődhettem 7-8 hónap alatt?

Ha igen, akkor fokozatosan szoktassam hozzá a testemet?

Egyébként egyetem miatt hagytam abba, nem volt rá időm, se nagyon hely ahol edzhettem volna.



#edzés-visszafejlődés-testsúly
2020. márc. 8. 18:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy izomlázam is van, lehet attól vagyok részben ennyire gyenge?
2020. márc. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!