Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet még kézfertőtlenítőt...

Hol lehet még kézfertőtlenítőt kapni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 15:19
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%

Szerintem drogériákban, bevásárlóközpontokban már nem, én elég sok helyen megnéztem, sehol nem volt.

Köszönjük meg azoknak, akik fejvesztve, teljesen felesleges módon felvásárolták és most emiatt rengeteg ember nem tud majd venni.

2020. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csesszék meg...na mindegy azért köszönöm
2020. márc. 9. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Mi az, hogy "fejvesztve, teljesen felesleges módon felvásárolták"?


Milrt feleslegesebb más vásárlása mint a tiéd?

Megugrott a kereslet, amire a gyártó nem volt felkészülve, ennyi.

2020. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
mennyi hülye ember van, kepesek a drága fertõtlenítõt megvenni mert a tv azt reklámozta. a legjobb fertõtlenitõ meg 100 forint litere, amibõl 10liter erõs fertõtlenítõt lehet csinálni.
2020. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a legjobb fertõtlenitõ meg 100 forint litere, amibõl 10liter erõs fertõtlenítõt lehet csinálni"

Csak nem biztos, hogy az is bőrbarát, mint a drágábbik. És biztos, hogy nem olyan egyszerű a használata, amikor úton van az ember... Ezt kell megfizetni a drágábbon. És most már engem is érdekel, hogy hol lehet kapni, mert ma én is vettem volna, de három bolt közül egyben sem volt, két webáruház közül egyikben sem, úgyhogy keresgélek tovább...

2020. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!