Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van volt koronavírusos...

Akinek van volt koronavírusos ismerőse vagy ő maga az légyszives írja le ide nekünk hogy élte meg és hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
Hogy a családjában mi történt,tényleg olyan e amilyennek mondják.

2020. márc. 9. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan.
2020. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké bocsi mármint tényleg olyan hstalmas pánikot kell e miatta csapni
2020. márc. 9. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre csak közvetett ismerőseim vannak a gyökér iráni esetekkel érintkeztek. Sok infóm nincsen. Úgy tudom két kivétellel jól vannak, vagy karanténozták őket.


Ez viszont sajnos igaz lehet.


[link]


Olaszországban nagy gáz van, több kutató ismerősöm is van a karanténzónában. 18 napja még csak 3 beteg volt.


Várhatóan ez lesz itt is 2-3 héten belül.

2020. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nekünk lehet, hogy az volt. Ázsiából jöttünk haza, ahol össze voltunk zárva egy hajón egy hétig többezer kínaival. Pár nappal megérkezésünk után a feleségem rosszul lett, láza és influenzaszerű tünetei voltak. A szent Lászlót hívtuk, de nem vették fel a telefont. Rengeteget próbálkoztunk, de sikertelenül. Erre felhívtuk az ügyeletet, mondták menjünk be. Bementünk, közölte a doki, hogy egyszer mindenkinek meg kell halni, majd felírt egy gyógyszert, amivel a patikában körberöhögtek, hogy ilyet már tíz éve nem gyártanak. Harmadnap elmentünk a körzetihez, aki megkérdezte, hogy akar-e karanténba vonulni. Mivel azt mondtuk, hogy nem, erre felírt antibiotikumot és kiírta táppénzre. Sokat köhögött, de két hét alatt meggyógyult. Nekem pár nappal később, minimális náthám volt, lázam szinte semmi. Végig tudtam dolgozni. Mondjuk szerencsére nekünk jó az immunrendszerünk, sokat szaunázunk és eszünk vitaminokat is, más betegségünk sincs.
2020. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

#5 Az igen... 10/10 ilyen eseteket hallok minden ismerősömtől, akik érintettek.


Félelmetes milyen hanyagság megy ebben az országban.

2020. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy 25 éves angol férfi napról-napra leírja, hogy milyen volt, amikor még novemberben Vuhanban élve elkapta:


[link]

2020. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 jézusom szegények örülök hogy jól vagytok...
2020. márc. 9. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak ekkora különbségek a betegség súlyosságát illetően, mert kínai kutatók szerint a koronavírusnak két törzse is terjed.

„Az előzetes eredmények szerint a vuhani megbetegedések 70 százalékát a koronavírus egy agresszívabb törzse okozta, a maradék 30 százalékért pedig egy kevésbé agresszív törzs volt felelős.”


[link]

2020. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a mutáció mindegy. Mindenhol jelenvan elvileg mindkét törzs.


Csak egy dolog a különbség, a felderítetlen esetek száma.


Olaszoknál azért nagy a DR, mert lehet kb 20-30000 beteg is.

2020. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!