Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mostanában voltunk Ausztriá...

Ha mostanában voltunk Ausztriában, Franciaországban, Angliában és hazajöttünk mehetünk közösségbe?

Figyelt kérdés
nem észlelek tüneteket, nemhiszem hogy érintkeztem volna fertőzöttel

2020. márc. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszed?? Miért nem hiszed? Egyébként a te döntésed/ti döntésetek. Ha tudtok, akkor maradjatok otthon egy darabig, ha nem tudtok, nem akartok, akkor meg ne. Egyébként a tünetek akár 2 hétig is lappanghatnak, szóval attól, hogy te nem észlelsz meg nem hiszed, még bármi lehet. Nem azt mondom, hogy valószínű, csak nehéz szó nélkül hagyni azt, hogy "nem észlelek tüneteket" meg "nem hiszem".
2020. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek nyugodtan, persze. Baromság ez a koronavírus, nem is létezik csak kitalálták. Hagyjuk már, ha nyugaton fertőz akkor itt keleten is fertőzne. A vírus mindenhol ott van.
2020. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ümm.. 2es segíts már nekem, valószínűleg rossz vagyok földrajzból:

Ausztria, Németország, Franciaország, Sapnyolország az nyugat?

Kína, Irán az kelet?

Magyarország az kelet vagy nyugat vagy közép?

Olaszország dél?

Dánia, Svédország az észak?

Jól tudom? Ha igen, akkor mégiscsak van a vírus nyugatn, keleten, északon és délen?

Tudom, hogy felesleges összeesküvés elméletekben hívőkkel vitatkozni, nem is fogok, csak nem értem ezt a keleten nicns, nyugaton van dolgot.

2020. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy ha Pest megyébe fertőz akkor Szabócsban miért nem?

Ott is ott kellene lennie.

2020. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ééértem! Szóval mivel jelenleg Pest megyén kívül csak Spanyolországban, Franciaországban, Olaszországban, Romániában, Szlovákiában, Svédországban, Kjnában, Iránban, USAban és még néhány tucat országban van, de Szabolcsban nincs, ezért kitalált, nem is létezik. OK, így már érthető.
2020. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírása óta eltelt jópár nap. Mi érvényes a mai napon az Ausztriából hazatértekre? Szabadon mászkálnak közöttünk. Pedig naponta hallani, hogy bizonyos országokból hazatértekre karantént javasolnak. Mindenesetre én azt tapasztalom, hogy az Ausztriából hazatértek közül akiket én ismerek, nem veszik komolyan, sőt, röhögnek a helyzeten és azokon, akik félnek.
2020. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!