Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 nap alatt kinövő szegycsont...

1 nap alatt kinövő szegycsont dudor normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok 28 éves fiú vagyok és Pár évvel ezelőtt munka közben éreztem egy nagyon kis puklit a szegycsontomon,ami délutánra igencsak megnőtt és furcsa érzés volt körülötte...másnap elmentem orvoshoz a doktornő mikor megnézte nagyon megijedt,azonnal EKG,reumatologia,ultrahangos vizsgálat stb stb...majd a végén megállapították hogy ez egy nagyon gyors lefolyású csont elváltozás volt de semmi komoly ...viszont az évek során azt veszem észre hogy mintha nagyobb lenne és elég érzékeny is ...szerintetek van okom aggódni és nézessem meg újra? Köszönöm a válaszokat,csak tudjuk mind hogy manapság milyenek az orvosok,azért nem akarok elmenni hogy nekik álljon feljebb hogy ilyen hülyeség miatt mi a fa**nak jöttem el .

2020. márc. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális. Azonnal menj dokihoz UHra, amíg tudsz még a Covidtól.
2020. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Voltál orvosnál? Kiderült valami?
2020. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!