Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki, aki olyat élt már...

Van valaki, aki olyat élt már át, hogy este felkelt arra, hogy ájulás közelében van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az éjszaka mikor aludtam felkeltem arra, hogy rendkívül szédülök és féltem, hogy nehogy elájuljak. Aztán visszaaludtam és csak reggel jutott eszembe ez az érzés. Először nem tudtam, hogy valóban megtörtént-e, vagy csak álmodtam, de reggel mikor tettem egy hirtelen mozdulatot, megint éreztem, hogy szédülök, tehát nem álmodtam az éjszakait sem. Mikor lefeküdtem aludni éreztem, hogy éhes vagyok, de este 10kor már nem akartam enni, és reggel is rendkívül éhes voltam. Szerintetek attól lehetett ez, hogy nem ettem eleget előző nap? Valakinek esetleg volt már hasonló tapasztalata? Nyilván orvoshoz fogok fordulni, ha újra szédülni fogok, de reggeliztem és úgy érzem, hogy már minden rendben. Előre is köszönöm a válaszokat! Szép napot Nektek!

2020. márc. 10. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Éhes vagy, szédülsz: leesett a vércukrod. Egyél pár falatot. Ha rendszeresen előfordulna, cukrot érdemes nézetni.
2020. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért nem ettél eleget tegnap? Valami őrült fogyókúrába kezdtél?
2020. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem kezdtem fogyókúrába, csak rossz a kedvem napok óta és ilyenkor nem kívánom az ételt. Persze eszek, csak nem olyan nagy örömmel, mint általában.
2020. márc. 10. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitől van rossz kedved? Szerelmi bánat? Mennyi az a napok óta? Akkor is egyél valami könnyűt, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, teasütit.
2020. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!