Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem elégednek meg az...

EngedelmesKiskutya kérdése:

Miért nem elégednek meg az emberek egy átlagos élettel pl falun ahol kis fizetés is elég és programként tök jó Pl sátrazni nyáron?

Figyelt kérdés

Én mondhatni faluról és szintén átlagos családból származom gyerekkorom óta nyaranta rengeteget sétálunk az erdőbe a családdal sátrazunk van hogy össze pótoljunk rokonokkal és le a tóra bográcsozas horgászás stb hétvégén Persze

Fiatal is van sok elég nagy a rokonság meg van hogy egy két osztálytárs is

De mi inkább a minőségi emberi kapcsolatra adunk...

Tehát . Mama is velünk lakik vannak csirkéink kerti munka is van hogy az egész család ültet így már spóroltunk nyáron a zöldségeken és a húson sokat

Amikor suliból hazajöttem mindig segítettem a ház körül


2020. márc. 13. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenkinek ugyan azok az igenyei, de en szimpatikusnak talalom a tieteket.
2020. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Undorodom a fajtádtól...

Az olyan mint te miért nem érti meg hogy nem akarja mindenki azt a hülyeséget amiben te élsz?

Örülök, hogy ez neked jó, de miért kell tértiteni meg ráerőszakolni másokra az életmódotokat?

2020. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert bnem mindenki születik faluban. Nem mindenki szeret sátorozni. Pl: én próbáltam, és bevallom utálok sátorozni. Mindenki mást szeret. Városi gyerekként a nyüzsgést , a pihenést jobban élvezem, mint hogy kimenjek a kertbe kapálni. Níg mások szeretik a csirkeólat takarítani addig én szeretek egy jó könyvet olvasni fotelban ülve.

Van aki vidéki életet szereeti van aki a városit. Nem vagyunk egyformák, így az igényeink sem lesznek azonosak.

2020. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne mindenkinek olyan igényénytelennek lenni amilyen te vagy?
2020. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem azt várod, hogy szarjunk gödörbe csak mert nálatok az megy...
2020. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én mint ahogy téged idézlek igénytelen veled ellentétben lesz ennivalóm a korona viruskor nektek meg nem ugyanis nem lesz szállítás a boltokba

Én meg csak fogok és levágom a csirkét

Tojás és tej is lesz stb és minden zöldség

Ti meg eszitek a falat meg a mű kajákat

Remélem elkapjátok hülye városiak ! Hajrá vírus!!!!

Egyébként a szarashoz annyit ha mi falusiak tanyasiak nem szarunk ti nem esztek

2020. márc. 13. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Na mi van, felébredt az önérzet a lófaaszban?

Nem igen eszem semmit amihez közöd van de hajrá.

2020. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Falusiként. Állattartóként, kertet művelőként, erdőben réten, friss levegőn felnőve értelek. De! Nem való mindenkinek ez az élet stilus.. Sőt, nekem is vannak igényeim nem csak ezekre, hanem világot látni, nem csak a szabadban lenni, bográcsozni. Szerintem picit szomorú ha valaki csak ennyivel beéri.

Nem vall intelligens emberre aki lenézi a falusit csak azért mert nem fél bekoszolni

a kezét, megteremti magának amit csak tud , de az sem aki a városit nézi le amiért neki ehhez nincs kedve, vagy igénye vagy lehetősége.

Mindenkinek más az igénye, habitusa, nézete a korlátokról ne is beszéljünk.

Mellesleg 33 éves vagyok 2 gyerekkel. Mi próbáljuk a gazdálkodás előnyeit átadni a gyerekeinknek. Ettől függetlenül nem lennék szomorú ha a gyerekeim teljesen más életre vágynának. Elsősorban azt tanítjuk nekik bármik lehetnek, bármire képesek ha elég időt és munkát fektetnek bele. A lényeg, hogy boldogok legyenek.

Bízom benne, hogy szép gyerekkoruk lesz szabadabban felnőve sok állat között.

2020. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy.

Ha mindenki így gondolkodna, akkor nem tudnád ki írni ezt a kérdést!

Mert akkor nem csak interneted nem lenne, hanem áramod sem. Meg vezetékes ivóvíz sem. Meg aztán, nem kapnál veőmagot, meg tápot a baromfinak. Meg ha eltörik a lábad, mikor mész tyúkot vágni, a mentő sem megy ki. Főleg, hogy telefon nélkül nem is tudod hívni őket.

Tudod ezt a sok szarságot a városban élők, és dolgozók biztosítják neked. És fizetésed sem lenne. Miből vásárolsz? Ha gond van a fogaddal, hova mész?

Nem tudsz vissza lépni a civilizációból a nomád életmódba.

A világ fejlődik, ezzel lépést kell tartani. Különben még mindig a barlang falára rajzolnánk.

2020. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Falusi pahaszt
2020. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!