Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen megszédülés, hányás...

Hirtelen megszédülés, hányás hányinger, hasmenés. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Nos az elmúlt hetem: levertség, gyengeség, nehéz légzés légszomj,ébredés után fülem eldugulva, vérnyomásom vagy magas vagy alacsony, pulzusszám leginkább magas. A szívem szaporán ver, ha fekvő helyzetből felülök már érzem is hogy kalapál. Amit rólam tudni lehet. Dohányzok jó régóta, laktózt nem nagyon bírom, hirtelen fogytam nem rég nagyon sokat. 28/f
2020. márc. 13. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háziorvosod mit mondott?
2020. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Nos az elmúlt hetem:"

Hol van ebben a hirtelen?

Keresd fel a háziorvost.

2020. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 alletta ***** válasza:
ha rosszabbul lennél hétvégén menj ügyeletre, hétfőn pedig a háziorvoshoz.
2020. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A hirtelen annyit takar bocsánat ezt elfelejtettem megírni, hogy tegnap előtt meg tegnap este fekvőhelyzetben felforrósodott a fejem, káprázott kicsit ahogy felültem jobb lett, de azonnal rámtört a hányinger, és kidobtam a vacsorámat. Orvostól kérdeztem de csak neten keresztül tudtam mert nem vagyok otthon. Ő azt mondta alacsony vérnyomás lehet vagy pánik.
2020. márc. 13. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez azért egy kicsit komolyabbnak tűnik. Hasmenésed egyszer volt csak,vagy többször? Lehet egyszerre több bajod is. A hasmenés, hányás valószínűleg valamilyen vírusos fertőzés miatt van, de a nagyfokú fogyás, szapora szívműködés lehet pajzsmirigy túlműködés miatt is. Laborvizsgálat kéne (pajzsmirigy hormon - TSH

is).

2020. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hetente kétszer váltja egymást hideg, melegfront, mindenki szarul van nyugi.

Én magnéziumot kezdtem el szedni rá, meg próbálok többet mozogni, és aludni.

2020. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6 Csakhogy attól nem fogy le valaki nagyon sokat ...
2020. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A fogyásom az szándékos volt, nem betegség eredetű. A hasmenésem jó ideje tart.
2020. márc. 14. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy fogytál? Mennyi a napi kalóriabeviteled? Miket eszel? Szedtél valami tablettát hozzá?

Mennyiről mennyire fogytál? Milyen időtartamon? Milyen magas vagy? Mennyi a testzsírszázalékod?

Van valami alapbetegséged?

2020. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tornával, diétával, kalóriabevitelt nem figyeltem soha, random ettem keveset amiről gondoltam hogy elegendő. 100ról mentem 70re nagyjából fél év alatt. Alapbetegségről nem tudok hacsak hogy nem bírom annyira a laktózt
2020. márc. 14. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!