Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell az embernek drogokk...

Miért kell az embernek drogokkal mérgeznie magát, ahhoz hogy boldog lehessen?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 07:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell.
2020. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell, én nem használok drogokat, mással sem mérgezem magam, és boldog vagyok.
2020. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
Mwe menő
2020. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De a különböző porok (pl. kokain, mdma, katinon származékok) olyan erős boldogságot (örömöt, mámort, fantasztikus állapotokat) okoznak amit viszont ezek nélkül a szerek nélkül nem lehet megtapasztalni. Viszont ezek nem olyan egészséges dolgok, és a rendszeres használatuk sem éppen a hosszú élet titka. Tehát aki érezni akarja ezeket az érzéseket annak elég nagy árat kell ezért fizetnie. Miért lett ilyen az ember ? miért nem lehet a kábítószerek használata nélkül is igazán boldognak lenni?
2020. márc. 14. 08:10
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
De lehet, csak te nem akarod felfogni.
2020. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Mert az élet unalmas és/vagy szar,a többségnek legalábbis.
2020. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Mert a többség el van tévedve hogy mi a boldogság.
2020. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Feldolgozhatatlan traumái vannak,vagy elégedetlenséget érez,vagy szégyent. Nem azért drogozik hogy boldog lehessen. Ez egy tévhit.
2020. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ja amúgy köszi a válaszokat, és bocsi az agymenésemért..

További szép estét mindenkinek ;)

2020. márc. 18. 20:50
 10/25 anonim ***** válasza:

Én akkor érzem magam a legjobban amikor hangszeren játszok, vagy mikor szexelek. Meg néha csak úgy is. Meg amikor iszok és cigizek a barátaimmal (kb 3 havonta egyszer)


Vagy télen teázok otthon, és nézek ki az ablakon. Sportolás is eszembe jutott.


De mondjuk az extázis józanul az ritka, de időnként olyan is van.


Meg a vallásos, vagy spirituális életet élők ugye meditáció, meg ilyesmik útján jutnak el nagyon elszállt állapotokba. Olvastam valahol, hogy egy jógagurunak, vagy akárminek adtak egy csomó LSD-t és nem történt vele semmi.

2020. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!