Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hetes elrendelt karantént,...

2 hetes elrendelt karantént, ha Olaszországból jön haza valaki, ÁNTSZ engedéllyel el lehet hagyni és bemenni a városba a dolgaidat intézni?

Figyelt kérdés
Nekem elég gyanús, erre hivatkozik egy ismerősöm.

2020. márc. 14. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hát mégis mi a búbánatos karmantyú értelme lenne úgy az intézkedéseknek? Meg miert kapna erre bárki is "engedélyt"?

2020. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy marhaságnak tűnik. És még finom voltam.
2020. márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lényeg, hogy haza jött olaszból 2 ember. Valaki kiirta faceboikra higy mekkora idióta, hogy a faluban járkál....

Erre vissza támadta, hogy feljwlenti rágalmazásér, mert hogy neki engedélye volt elhagy ni a házat, mert olyaszorszagbol nem a fertőzött részről jött. Eleve az egész ország karantén alatt van, úgy tudom. Szóval feltételezés, hazudnak

2020. márc. 15. 06:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha feljelenti azt, aki szólt neki, hogy mekkora hülye, akkor még neki lehet baja, mert a karantént elhagyni bűncselekmény.

Rendeljen Interneten, vagy kérjen meg valakit, hogy vásároljon be neki, és hozza ki.

2020. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!