Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta mély,36db-es zúgó...

Évek óta mély,36db-es zúgó hang kínoz, a forrása ismeretlen, nehezen és keveset alszom, milyen megoldás lehetséges?

Figyelt kérdés
A hang infrahang jellegű, egész testi hatású, alvásban gátló, évek óta keresem a forrását, de lapít az elkövetője. Bejelentettem a Polgm. Hiv. - nak, ígértek vizsgálatot, de semmi sem történt. Pokolian rosszul tudok lenni néha tőle. Esetleg a 4G,5G lehet az oka? Métdrekre van a szobánk előtt az oszlopon egy rakás ilyesmi szerkentyű.

2020. márc. 15. 02:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Tinnitus
2020. márc. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tinnitus

Olvass utána.

3 leggyakoribb okozója fizikai sérülés / érrendszeri betegségek / túlzott aggodalom (stress). És ezen kívül még közel 1150 oka lehet. Ha "lecseng" majd a covid19, érdemes kivizsgálni.


Nekem bejött, hogy az ujjbegyemmel finoman megnyomom a hallójáratom alsó részét és hallgatom, ahogy zúg az erekben a vér. Ez nyugtatóan hát az idegekre és jelentősen csökkenti a fülzúgást. Nekem néha olyan hangos, mint egy hajszárító. Nálam influenza szövődményként jött ajándékba.


Továbbá nyugi, sok embernek van ilyen simán el lehet vele élni 90 éves korodig. Koncentráció csökkenés és fáradékonyság velejárója.

2020. márc. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!