Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni légyszíves,...

Tudnátok segíteni légyszíves, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni, hogy ha ilyen szituációba kerülök, legyen lélekjelenlétem, hogy szemrebbenés nélkül tudjak segíteni a családomban? 17/F

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy ha valakit hallok hányni élőben, vagy a Youtube-on, egy kicsit rám jön a hányinger. Továbbá végigfut a testemen a hideg, elkezd dobogni rendesen a szívem és nem mindig, de a kezemen a kisujjaim zsibbadnak.

2020. márc. 15. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a hányó ember magától hány. Utána meg abbahagyja. Max annyit tudsz vele csinálni, hogyha háton fekszik oldalra fordítod, de ha akar, úgy is megfullad.

Tehát ezt a problêmát nem kell leküzdened mert értelmetlen. Nekem is hányingerem lesz a hányás hangoktól meg kb minden embernek.

2020. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első 3 mondatod értelmetlen. Nem azt kérdeztem, hogy mit tudok az adott emberrel csinálni ha hány, hanem, hogy hogyan tudnám leküzdeni ezt a hányástól való félelmet, ha lehet így mondani. De szerintem le kell, mivel nem beszéltem be magamnak, tényleg ez a problémám, sok ember küzd ezzel sajnos és van aki sokkal-sokkal rosszabb helyzetben van, vagyis retteg, akár szorong is a hangtól (az utóbbiba nem vagyok biztos). Nem mindenkinek lesz hányingere a hangtól, sokan bírják, példának okáért van 2 tini fiú, az egyik levideózza ahogy a másik valami miatt hány, a kamera mögött meg nevet, tehát ő bírja. Amennyiben hajlandó leszel normális választ adni megköszönöm, amennyiben nem, el se kezdj írni.
2020. márc. 15. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Várhatod az értelmes választ az értelmetlen kérdésre. Nézegess hányós videókat egyfolytában, 2 óra után érzéketlen leszel az egészre. Csak nemsok értelme van ennek az időtöltésnek. Te akarod amúgy a családod a hányástól megmenteni ami megint totál értelmetlen, arra reagáltam.
2020. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi van veled? Nem értelmetlen a kérdés és szépen meg is van fogalmazva, csak te nem tudod értelmezni, és nem azt írtam, hogy meg akarom menteni a családom a hányástól, hanem HA HÁNYNAK, LEGYEN LÉLEKJELENLÉTEM!!!! és ne az legyen, hogy kimegyek inkább a házból...Oké, kösz a viszonylag értelmes válászt. Amúgy meg gondolkozz, szerintem ez a fajta kérdés besorolható az értelmes kérdés kategóriába, ellentétben azokkal, hogy pl. "mi van akkor, ha beleharapok egy kígyóba". Nyilván azok az emberek azért tesznek fel ilyen kérdéseket, mert unatkoznak, de én nem.
2020. márc. 15. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!