Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hülyének fognak nézni, ha...

Hülyének fognak nézni, ha elmegyek vásárolni auchanba vsgy lidlbe maszkban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Csak értelmetlen

2020. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
ma láttam egy maszkos személyt a lidlben és nem néztem hülyének.én is vittem nedves törlőkendőt és letöröltem a bevásárlókocsi fogóját.aztán később nyitottam a hűtőpult ajtaját,de mindegy..
2020. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is maszkban és gumikesztyuben járok vásárolni. Itthon az ajtó előtt leveszem a cipőt és lefertőtlenítem mielőtt beviszem, mint mindenki más a háztartásban. Nekem van itthon kisgyermek és nyugdíjas is, véletlenül se szeretném hazahozni a betegséget. Ha emiatt hülyének néznek ám legyen, pont leszarom ki mit gondol


De amúgy én se látok sok maszkos embert, nem is értem hova tűnt az összes fellelheto helyről a maszk és a kesztyű, merthogy senki se hordja...🤷‍♀️

2020. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért érdekel ez téged? Ha fürdőköntösben lenne biztonságos, akkor én abban mennék. Ha meg láncingben, akkor abban. Engedjétek már el, ezt a "jajj, mit fognak szólni az emberek?" baromságot.
2020. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig lesz néhány ember, aki hülyének néz, még a járvány csúcspontján is. De ne zavartasd magadat tőlük. Az egészséged fontosabb.
2020. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!