Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrspray függőség ellen?

Orrspray függőség ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Negyedik hónapja használom az orrsprayt. Azt tudni kell hogy már kis korom óta sose veszem “teljesen” szabadon a levegőt, asztmás is voltam meg minden bajom volt, viszont konkretan eldugulva csak náthakor volt az orrom.


Elejen azt hittem csak elhúzódik a nátha... Rhinosprayt használtam, eddig mindig max két hét alatt vége lett a nathamnak most viszont mindig visszadugult az orrom. Vettem tengervizes orrsprayt de mintha attól csak rosszabb lett volna...

Próbáltam letenni, dr már a sírás kerulgetett éjjel annyira el volt dugulva és nem tudtam aludni, egész napra kihatott ez és koncentrálni se tudtam a munkahelyen.


Jelenleg nem tudok orvoshoz menni ilyennel nyilvánvaló okok miatt, pedig olvastam hogy talán a szteroidos orrspray segítene. Tényleg segít? Felírja az orvos ha kérem?


Amíg ehhez nem jutok hozza, mit javasoltok? Olvastam gyógynövényes parnarol... az működhet?


Köszönök minden segítséget.


2020. márc. 16. 16:01
 1/3 anonim válasza:

18 éves vagyok. Évekig csak úgy tudtam elaludni hogyha használtam orrsprayt.. Szintén rhinospray... Nagyon hamar rászokik az ember. 1 hete döntöttem el hogy jó, most abbahagyom. Egyrészt mert k..rva drága, másrészt meg teljesen szétcseszi a nyálkahártyát. Mindent próbáltam már. Gyógynövényes párnát is. Semmit sem ért. Egy hatásos módszer van, azt mondják. Ha egyik napról a másikra elfelejted. Lesz 2-3 álmatlan éjszakád, amikor azon fogsz kattogni hogy úristen nekem most azonnal kell, de légy erős, bírd ki.

Kitartás! Nekem összejött!

2020. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Örülök hogy neked sikerült! És tényleg pár napon belül osszejott?


Én attól felek hogy ha leteszem, nem lesz jobb még egy hét múlva se 😖 nagyon nem bírom elviselni ha nem tudok aludni és felek ettől.


De sajnos én is úgy látom nem lesz erre más megoldás. Köszönöm!

2020. márc. 19. 11:12
 3/3 anonim válasza:
Igeen. Pár napig még nagyon picit be volt dugulva az orrom, de most már szinte teljesen jó.
2020. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!