Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok körülmetélésp...

Mennyire vagytok körülmetéléspártiak?

Figyelt kérdés
Jellemző a környezetetekben?
2020. márc. 16. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Semennyire. Ez egy zsidó/muszlim/régebbi amerikai kultúrkörben elterjedt szokás, de semmilyen tudományos tény nem igazolja, hogy jótékony eü. hatásai lennének. Teljesen felesleges egy kisgyerek nemi szervéről eltávolítani egy részt, ami alapból hozzá tartozik. Én csak akkor csináltatnám meg, ha nyomós okkal orvos mondja, hogy szükség van rá. Illetve majd ha felnő a gyerek, eldönti, hogy mit szeretne csinálni a nemi szervével.
2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok az, nyilván megvan a maga szerepe a fitymának, azért "nőtt" oda. Bőven elég eltávolítani akkor, ha probléma van vele.
2020. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Elsőnek annyiból nincs igaza, hogy a péniszrák (szinte minden esetben a fitymából indul ki és körülmetélt férfiaknál gyakorlatilag nincs. VISZONT a pénisz rákos elváltozásai alapból nagyon ritkák. Tehát összességében nem igaz, hogy a körülmetélésnek nincsenek előnyei, de amennyiben a férfinak-fiúnak nincsenek problémái a fitymájával csak megelőzés céljából nem éri meg levágatni.
2020. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Semmi értelme. Az az idióta, aki kitalálta, nem tudott volna legalább valami "normálisabbat" kitalálni, kopaszra borotválják, vagy mit tudom én? Egy perverz, szadista lehetett, akinek még emellett hatalma is volt, az biztos.
2020. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Értelmetlen.

600 évvel ezelőtt, amikor félévente fürödtek akkor volt értelme.

2020. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nem vagyok körülmetéléspárti. Mindenki maga döntése. Én körülmetélt vagyok, szeretek így élni, de nem reklámozom, ez csak rám tartozik, meg a nemlétező barátnőmre.

20/F

2020. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szellkriszta ***** válasza:

Metéléspárti- tetszik a szó :)

Nálunk vallási okból a környezetem támogatja a dolgot. Én azt úgy nem. Egy gyerekkel sosem szabadna ilyet tenni, egyetértek 1-essel.


De felnőttként és partnerként jó dolog, úgy támogatom. Sztem csak aki már tud dönteni magáról, annak.


3-ast kiegészíteném: Eü-leg igenis sok előnye van, de főleg számunkra.

Nézd meg az összefoglaló részt.

[link]

2020. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én metélt vagyok. nem vagyok sem ellene sem pedig mellette. akinek orvosi indok miatt szükséges azzal nincs mit tenni.

nekem nagyon jól működik minden metélten, szeretem hogy ilyen.

2020. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!