Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A házi karantén ideje alatt a...

A házi karantén ideje alatt a családnak is kötelessége karanténban lenni?

Figyelt kérdés
Ha külföldről hazaérkező családtag házi karanténba vonul, akkor a családjának is átadhatja a betegséget, de arról mégsem találtam infót, hogy a család attól kijárhat-e.

2020. márc. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem járhat ki
2020. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A család kijáthat. Nem a család van karanénban, csak a külföldről hazatért családtag.


[link]

2020. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezért sokat nem is ér... hazahozod, lefertőzöd a családot. Azok kijárnak és elviszik munkahelyre stb...


Már rég mindegy szerintem..

2020. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősünk ma jött haza külföldről.A szobájába vackolta be magát, puszi, ölelés minden nélkül.A szülei a szobaajto elé teszik le a kaját.Ezt tervezi csinálni 2 hétig.Igy elvileg minimális a kockázat.De a szülei akár a boltban is elkapják már..
2020. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Legalabb van 2 furdoszobajuk? Mert ha nincs, akkor annyit er mint halottnak a csok.

En is kulfoldrol fogok hazamenni, de el sem tudom kuloniteni magam.

2020. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!