Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet egyedül bringázni néha...

Lehet egyedül bringázni néha egy órát a koronavírus miatt most a napokban-hetekben?

Figyelt kérdés
Ezzel nem terjed a fertőzés ugye?

2020. márc. 17. 01:04
 1/6 anonim válasza:
85%

Inkább, mint, hogy tömegközlekedj

Annyi, hogy fertőtlenítsd a markolatodat is, ahogy és amilyen gyakran csak tudod:)

És kerüld el biciklivel az esetleges tömegeket :D

2020. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Persze! Sőt ajánlott is.


Nyugodtan tekerj egyet... a vírus csepofertőzéssel terjed, de szabadtéren hamar inaktiválódik és kvázi nulla az esélye hogy elkapd ha bicajozol.


Nagy tömegbe azért ne hajts bele :)

2020. márc. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
...és ja ha lekötöd valahová akkor fertőtlenítsd le az ülést, kormányt, és alaposan moss kezet. A cangát pedig ne vidd be a lakásba.
2020. márc. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkodtam, szerintem nem olyan gáz, mint mondjuk buszozni.
2020. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekerj ameddig csak tudsz, mert ha kijárási tilalom lesz akkor szopunk mi is és a bánat tudja meddig fog tartani. (remélhetőleg csak napokat)
2020. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért javítottam meg egy barátom biciklijét, mikor még csak a szomszéd országokban igazolták a vírus jelenlétét. Sokkal biztonságosabb, mint a tömegközlekedés, és sokkal több fér el belőle a városban, mint autóból.


Ha sportolni mész, szerintem akkor is ok. Mármint amíg nincs kijárási tilalom, addig. Persze légy óvatos, mert biciklibalesettel is lefoglalhatsz egy intenzíves ágyat. Kerüld itt is a tömeget, lehetőleg kifelé indulj a városból, ha a szélén laksz stb., meg gondold át, hogy a biciklid alkatrészeit más emberek összefogdossák-e. Van olyan ország, ahol a kijárási tilalom alól kivétel az, ha sportolni mész.

2020. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!