Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy nem gyógyítható...

Ha tudom, hogy nem gyógyítható a betegségem, mivel veszem rá magam további (esetleg invazív, durva biopszia, stb) vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

Illetve hogyan tovább ilyenkor? Milyen előnye lehet ezek után egy biopsziának, kemónak, tükrözéseknek?

(még az orvosaomtól se merem megkérdezni)



2020. márc. 17. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod, hogy mi a bajod, ha még tükrözés és biopszia sem volt?
2020. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

A rák nem feltétlenül gyógyíthatatlan.

Biopszia, tükrözés nélkül ez a te diagnózisod, ezek szerint semmi orvosi alapja sincs. Először legyen igazolva, utána az orvossal beszéld át a lehetőségeket.

2020. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talan majd az eletoszton segit. Hiaba a tudat, ha meg lehet bizni a csodaban. Tudod, a remeny hal meg utoljára.
2020. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Pedig kérdezd csak meg, mert ő ismeri a konkrét esetedet, ő tud válaszolni.

Ő tudja, mik az esélyeid a gyógyulásra, illetve egy esetleges kezelés mennyivel hosszabbíthatja meg az életed és közben milyen életminőségre számíthatsz.

2020. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valami nem gyógyítható, még nem muszáj beletörődni és tétlenül várni a halált.
2020. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

honnan tudom: ha tudom, hogy kiáll a fejemből a balta (képletesen szólva) ahhoz nem kell orvos. Mondjuk lehet, hogy balta esetén is tudnak még segíteni.


De ugye kórház iszony, stb, most még látogatási tilalom is van.


A héten találkozom egy kórházi onko-pszichológussal, hátha segít valamit a szemléletemen.

2020. márc. 18. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!