Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen járvány...

Szerintetek ilyen járvány idején még elfogadható az, ha elegyek az erdőbe sétálgatni, egyedül?

Figyelt kérdés

(Felőlem jöhetnek troll kommentek is, én nem vagyok olyan savanyú. )


Alapvetően azért teszem fel a kérdést, mert a következő időszakban az egyetlen hely, ahová ki tudnék mozdulni, az egy közeli erdő, ahová gyalog mennék. Objektív módon értelmezve, nem tudnék ott megfertőzni senkit, és megfertőződni sem tudnék. Valamilyen szinten kiépített erdő, városon kívül, de általában csak egy-két ember kószál a területen. Van egy-két pad, meg tűzrakóhely, de nem nevezném parknak, inkább túraútvonalnak. Mindössze két sört szeretnék ott bedobni, meg szalámis szendvicset enni.


Szóval nektek mi a reakciótok? Erkölcstelen ötlet most már oda kimozdulni?

Illetve, tartunk már ott, hogy egy rendőr visszafordítana engem onnan, ha meglát?


Üdv!



2020. márc. 18. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, de tobzoskákat és a denevéreket is kerüld el.
2020. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lenne erkölcstelen 😃

Minden ajánlás szerint lehet és kell is néha sétálni.


Nem fordít vissza rendőr, egyelőre nincs kijárási tilalom.


Padokkal, asztalokkal, tűzrakóval csak óvatosan ... ott már lehetett előtted valaki. Elenyésző az esélye, és szabadtéren szétesnek hamar a vírusom, de fontold meg.

2020. márc. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem kotelezo az otthonmaradas jot is tesz, es ha nem kohog rad egy kirandulo, veszelytelen. De ha szigoru intezkedesekre kerul a sor, mivel odaig is el kell jutni, illetve nem minden ember tartana be, hogy csak az erdo, akkor ennek lottek.

Amig teheted, menjel.

2020. márc. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. márc. 18. 03:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Veled tarthatunk?
2020. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj az ötleteddel, amíg hazahozod a kiürült üvegeket.
2020. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan a munkaköröm, hogy utvonalengedélyt kaptam. Arra az esetre is ha gyalogosan mennék valahova. Mert akkor is be kell mennem ha kijárási tilalom van. Még nincs érvényben, de ajánlott már most magamnál tartani. Szoval azt ajánlom mielött indulsz ird be a googlebe hogy kijárási tilalom s néz meg nincs e már érvényben. Igaz, a kihirdetés után pár oráig csak figyelmeztet a rendörség, ha beléjuk futsz...
2020. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!