Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire átlagos...

Szerintetek mennyire átlagos a 171-173 cm?

Figyelt kérdés

Kb ilyen magas vagyok, és nagyon nem szeretem. Nem igazán vagyok képes elfogadni magam:( Szívesebben lennék 165-168 cm körül..

16/L



2020. márc. 18. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
171 vagyok, átlagosnak mondanám. Én mindíg is magasabb szerettem volna lenni de sajnos nem sikerült :D
2020. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy kisebb akarj lenni! Csúnyák a pici, rövid lábú nők.
2020. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon jó ez a magasság, végre mégegy magas csaj.
2020. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 171 vagyok, szerintem nem lesz baj.


Tiniként azt hittem ez durva, de azóta ismerek 180-190 magas csajokat. Az 1.85 fölött már kitűnik, de még az se a világ vége.

2020. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem az a magasság, ahol elő kéne venne ezt a problémát. Fiúban ez megfelel 183-185-nek, úgyhogy vannak bőven, akikhez "illeni fogsz", nyugi.
2020. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, átlagos. Utóbbit ugye az összes nő alapján számítják ki, amibe benne vagyok én is a kis 150 centimmel meg a 185 magas volt évfolyamtársnőm is :) Persze ez a két véglet, de a lényeg, hogy egyikünk magassága sem volt kóros, a tied meg végképp nem az. Én sok hozzád hasonló magasságú csajt ismerek, senkit nem ér emiatt hátrány. Egyébként meg az mivel lenne másabb, ha 3 cm-el kevesebb lennél? Annyit még napközben is összemehetsz. Semmin sem változtatna, mindenki úgy jó, ahogy van, te is :)
2020. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 173 cm vagyok szerintem ez átlagos.
2020. márc. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 176 cm körül vagyok, és én nagyon nem szeretem.

A barátaim többsége minimum 10 cm-rel alacsonyabb nálam és elég hülyén érzem magam, hogy "kilógok" a társaságból. Ráadásul nagyon szívesen hordanék magassarkút, de azzal meg pláne kitűnnék. Van pár magas barátom, velünk szívesen vagyok ilyen szempontból (is).

De ez van. Nem tudok vele mit kezdeni, összébb nem tudok menni. Muszáj "elviselni", alkalmazkodni.

Viszont több ismerősöm is panaszkodott, hogy olyan szívesen lennének magasabbak, direkt a magassarkút hordanak, mivel a magasabbakon jobban állnak a ruhák, szép hosszú lábuk van. (Elvileg a fiúknak is a magas lányok tetszenek, bár én ezt azért nem hiszem. :D)

Szóval van akinek megfelel, van akinek nem. Ezen nem érdemes problémázni, mert, mint feljebb is írtam, ezzel aztán tényleg nem lehet mit kezdeni.

17/l

2020. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Szerintem bőven átlag alatti vagy
2020. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!