Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még esélyem eljutni...

Van még esélyem eljutni szakrendelésekre? Vagy már felejtős a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:


Vérvételre mennék holnap, a Szent Margit sztk-ba, Budára. Azért kell, mert március 31-re MRI időpontom van a Honvéd kórházba (Dózsa György úti telephely). Mindkét időpontot most hétfőn kértem. A holnapi vérvétellel kapcsolatban ma nem hívtak fel, hétfőn se mondták, hogy ne lehetne menni, hiszen adtak időpontot. Megnéztem az sztk weboldalát, és gyakorlatilag az összes szakrendelésen csak akut eseteket látnak el, egyedül a labor üzemel változatlanul, amin meg is lepődtem. Viszont az MRI-vel fogalmam sincs mi a helyzet. Onnan sem szóltak, hogy ne menjek, de az csak 31-én lesz, még szólhatnak. Szerintetek van rá esély, hogy megcsinálják az MRI-t március 31-én? Mert ha semmi esély rá, akkor holnap a vérvételre sem mennék el, feleslegesen nem tenném ki magam a kockázatnak. Érdeklődni csak holnap tudnék az MRI-vel kapcsolatban, viszont akkor már késő lenne, mert a vérvétel holnap korán reggel van. Szóval szerintetek mennyi esély van rá, hogy egyáltalán végeznek MRI vizsgálatot március végén? Egyébként a lábamon van egy kisebb dudor, azt nézték volna, hogy mégis mi az, az orvos szerint lipóma, de persze nem biztos, és ezért mennék a vizsgálatra. Meg vagyok ijedve miatta amúgy is, mert olyan, mintha minimálisan nőtt volna (persze lehet, hogy csak képzelem) és nem akarom tovább húzni a dolgot, de persze ha nem lehet menni, akkor nincs mit tenni. Szerintetek?


2020. márc. 18. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne menj csak a sürgősségi működik mindnehol MRI nem ide tartozó Szval nem

Nekem ezt mondta kórházban dolgozo ismerősöm.

2020. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!