Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két kérdésem is van, jó lenne...

Két kérdésem is van, jó lenne hs ha tudnátok segíteni sosben?

Figyelt kérdés
Sziasztok .Arról lenne szó,hogy kocsi szerelés közben elég szépen be iszogattunk. De a haver olyan hülyén jó pofizott,hogy ő megmutatja hogy kell verekedni,hogy beütött nekem. Letört a fogam és azóta nagyon fáj. Így vicces nek hat, így szerintetek fogadnának ? Dagad is is fel,de ahogy írtam be iszogattunk. Kaphatok úgy érzéstelenítőt ?
2020. márc. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogászatra menj, telefonálj be hogy letört a fogad, majd ők mondják a továbbiakat
2020. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ékes példája hogy miért NEM szabad a haverokkal iszogatni meg bandázni jelen állapotban.


Ha nem kamu a kérdés:


Letört foggal elhajtanak. Fogfúrás súlyos fertőzéskockázat.


Ez nem sürgősségi eset. Itt többeknek nagyon komoly durva féjdalmaik vannak és elzavarják őket.

2020. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kamu . Tudom,hogy sokan unatkoznak az országban,de nem kéne mindenkit megvádolni,hogy kamuzik. Elég baj ez nekem,és nagyon fáj
2020. márc. 19. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most megtanultad, hogy nem kell se inni, se verekedni.
2020. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!