Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én betartom,...

Mit tegyek ha én betartom, hogy maradjak itthon de a párom járkál a haverokkal meg össze vissza?

Figyelt kérdés
Nem bír ülni két hetet a fenekén. Be ülnek kajáldába, iszogatnak a pincébe, egymáshoz átmennek. Zenél hétvégente születésnapokon, azok sincsenek lemondva. Megy oda is. Már egész héten veszekszem emiatt. Én azért kb 48 kg vagyok ha le dönt a betegség nincs is miből leadjak. Munkahelyemre járok csak és haza. Őt nem érdekli, szerinte nem áll meg az élet. Nem érti, hogy nem az a baj ha elkapom hanem, hogy ne egyszerre kapja már meg mindenki mikor összesen 2000 lélegeztető gép van. Mondtam neki akkor menjen haza az anyja házába ahol azelőtt élt és bandázzon addig ott de ne engem veszélyeztessen. Mit tegyek??

2020. márc. 19. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ideje átértékelni a kapcsolatotokat.
2020. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ilyen felelőtlen és agyatlan társ nem kéne.


Aki nem képes felfogni egy krízishelyzet súlyát, veszélyeztet engem és nincs tekintettel a véleményemre / érzéseimre az egy önző szar.


Ilyen volt exbarátnőm is, szerencsére már nem vagyunk együtt.


Én ilyen emberrel nem tudok közös jövőt tervezni, és nem akarom hogy a gyerekeimet nevelje.

2020. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez a COVID amúgy jó teszt. Megmutatja ki hogyan kezel egy ilyen szituációt.


Kihozza az emberek igazi énjét és hozzáállását a dolgokhoz.


Türelmét, emberségét, empátiáját. Aki itt leszerepel, az nem ment át a vizsgán.

2020. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Vannak olyan emberek, akiknek hiányzik a kollektív gondolkodás a fejükből. Ezek az emberek nem oltatják be magukat, nem mennek el szavazni, szétdobálják a szemetet és nem adják át a helyüket a villamoson. Mert ugye semmit nem változtat a világon, hogy ő személyesen egyedül mindent megcsinál. Huszonévesen az embernek benő a feje lágya, onnantól nem tudsz a személyiségén változtatni. Ha leszarja a világot, akkor kész, neked kell eldöntened, hogy szeretnél-e ilyen emberrel együttélni.
2020. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is visszaküldeném az anyjához,ha nem érti meg,hogy

maradjon otthon,ne menjen sehova.

2020. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Az immunrendszer legyozi. Arrol nem o tehet,h te nem sportolsz(plsenkinek nincs megtiltva,h fusson az erdoben /termeszetben...) meg,h nem egeszsegesen etkezel(zoldseg gyumolcs helyett keszetelek tesztak stb.)
2020. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki a francba a felelőtlen suttyót!
2020. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

47% Iszogatnak a pincében=egészséges? Elég tré trollkodás volt ez öcsike.


64% Nekem van oltásellenes rokonom, na ő is azt szajkózza, hogy ez csak hiszti.

2020. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem törődik veled, nem szeret. Ha jó ,hogy olyannal vagy aki nem szeret ne lázadozz tűrjed.
2020. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem lennék vele. Valahol az agyam egy távolabbi részében még el is tudom fogadni, hogy valakinek nincs elég empátiája ahhoz, hogy képes legyen értelmezni, hogy mit kell tenni a közösség érdekében, és ez annyira nem is meglepő, ha azt nézed, hogy évtizedek óta minden arról szól, hogy te egyedül oldj meg mindent, egyedül magadra számíthatsz, és igazán a közösség se tesz érted semmit. Mégis, aki nem képes felnőni egy ilyen szituációhoz és minimálisan lejjebb adni hétköznapi igényeiből azáltal, hogy otthon marad, azt gondolom túl buta, fejlődésre alkalmatlan és inkább hagynám az életemből. Felesleges bosszankodni miatta, de magadat véded így.
2020. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!