Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a speednek...

Milyen hatása van a speednek és a 2c-b nek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A speed az gyorsít - a 2cb-től meg hallucinálsz.
2020. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezek közűl még csak a speedet próbáltam. A speed ehlgy normálisabb adagban nagyon jó! Eufórikus, pörget nagy te magad is sokkal gyorsabb vagy és mindenkit/minden mást magadat is 10x gyorsabbnak látod. Az ex-től is sokkal gyorsabbnak. De ez abban az adagban jellemző ahhol már 2 napig nem alszol. És ha nagyon fel van ütve akkor nem lesz ilyen pl attól ami kb 1-2 százalékban! Vagy nem is tartalmaz amfetamint! És jellemző, hogy ma a speed általában tartalmaz max 10% Amfetamint. Ami most itt nálunk jó fajtának számít.


Ezért is érdemes vénába lőni, hogy tényleg megadja a pőrgő, gyors érzést. És beadjon egy nagyon jó boldogság érzetett! De pedig iv elég veszélyes, de így éri meg igazán!


A 2c-bt nem próbáltam még, de halottam róla jó sztorikat! Elvileg nagy adagban. képes arra amire a lap. De elvileg buliba is lehet használni! Talán olyasmi, mint a dxm. Annyit tudok róla, hogy ez egy meszkalin analóg. Ami talán kicsit a halucinogén hatás melett bead egy exes hatást!

2020. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

# 2


"Ezért is érdemes vénába lőni, hogy tényleg megadja a pőrgő, gyors érzést. És beadjon egy nagyon jó boldogság érzetett! De pedig iv elég veszélyes, de így éri meg igazán!"


Aztaaakomoly......mindha csak én mondtam volna 😃

2020. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A 2cb egy fehér por.

Felszívod ~ azt pár perc múlva olyan kaliberű haluk jönnek mint az LSD-n.

Viszont nem utaztat meg mélyen. Nem lesz valószínű "ego loss" és nem ad nagy tanításokat - csak a haluk de azok nagyon keményen. Folyik, csörög, zörög minden, és kemény térérzékelési halukad több órán át. Nem is hullámszerűen mint a lap - hanem egy izmos szétcsapást.

Tehát mentálisan nem annyira megterhelő!

Simán ki lehet bírni.., és alig van esély bad tripp-re, vagy megőrülésre.. Már ha nincs túladagolva, mert iszonyat kevés kell belőle :D

2020. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a kedvencem - itt elég jól leírja a tag



[link]



227. myr



T+3.45 (4.40)

20mg 2C-B HBr orálisan. Úgy döntöttem, hogy közelebb teszem egymáshoz a két anyagot a pozitív beszámolókat olvasva.

T+4.45 (5.40)

Még egy spangli. Talán ezt nem kellett volna, vagy csupán a fáradtság miatt, de beálmosodtam, egy konstans nagyon-nagyon kellemes eufória kísért itt már, talán a 2C-B vagy még az MDMA és fű? Vizuálok még sehol...

T+5.20 (6.15)

Még táncoltunk, de már a 2C-B dominált, energia zéró, a zene továbbra is fantasztikus. A szemem egyre inkább le akart csukódni, de nem álomszerű volt, hanem kőkemény trippes. Nyitott szemmel semmi, viszont csukott szemmel gyönyörű fraktálok folytak, komplett - nem túl részletes - épületek, városrészek alakultak ki, majd át. Sosem láttam még ennyire éles, hihető vizuálokat!

T+5.35 (6.30)

Már az egyébként is látható világ is kezdett változni, színesebb lett, minden és mindenki egyfajta rezgést bocsájtott ki, pasztel színek domináltak, most nem akart elfolyni semmi, ahogy korábbi alkalmakkor. Ez a negyedik 2C-B élményem és eddig nem volt 2x egyforma, fura szer. :) Kellett neki 2 óra, hogy feljöjjön.

A szemem már a félig csukott állapotban, ha ott lett volna egy ágy, úgy éreztem, biztosan elalszom. Nem stimulált annyira, mint egy 110-es papír, viszont minden másban odaverte, alig hittem el. Megálltunk a chill terem táncterén, mozogni képtelen voltam, egyhelyben álltam, dűlöngéltem a zene ütemére behunyt szemmel és fantasztikus dolgokat láttam! Brutálisan komplex animaciók pörögtek egymás után, nagyon változó témákban. Egyszer kis házak nőttek ki a földből, majd azokból apró zöld emberkék jöttek ki egyszerre és megindultak egy irányba, felülnézetből és pixelesek, mint egy 90es évek eleji Sega játékban. Aztán növényeket láttam (tűéles, HD kép :D) nőni és lebomlani, újra és újra, majd meglejentek körülöttük energiaszálak, és átfonták őket. Abból épültek fel, ott, ahol a szálak egymásba csavarodtak, egy végtelen és örök körforgásban, majd az energia távozott valamerre. Sajnos nem láttam, hogy honnan jött, sem azt, hogy merre ment, de hatásában annyira megdöbbentő és spirituális élmény volt, mint amit az eddigi 3 (~60, ~100, ~110)papír tripp alatt egyszer sem tapasztaltam! Hirtelen megértettem a dolog állandóságát, hogy az időnek nincsen jelentősége ebben a folyamatban. Sajnos az egészet külső szemlélőként éltem meg, ez az, ahol a papírnak egyébként előnye lehet, ott sokkal belsőségesebb élményeket szereztem, de egy sem ért fel erre a szintre.

T+6.45 (7.30)

Elindultunk haza, már nagyon fáradt voltam, bár a chillben elflesselgettem volna még, de a saját ágyam jobban vonzott, különösen, mivel 2C-B-n a bőröm olyan, mintha elektromos töltés cikázna rajta, számomra taktilisebb, mint az MDMA. Minden érintés egy kisebb orgazmus.

A hazaút már világosban telt, szerencsére vasárnap reggel alig voltak az utcán, mert nagyon durván trippeltem még. Nappal sosem próbáltam hallucinogént, de az állam leesett néha. Az épületek ablakai különböző színekben játszottak, a külső burkolatuk anyaga folyton változott, a felhők szétfolytak az égen, a fák nyújtózkodtak. A távolban egy hegy egészen egyszerűen elsüllyedt. Eszméletlen szürreális volt :) Hazaérve paff, alvás gond nélkül, dél körül ébredés fejfájással. Sajnos a 2C-B eddig mindig ezzel járt, de semmi olyan, amit 200mg Ibuprofen ne rakna helyre. Aludtam még 4ig, ébredés után egy spangli késő estig tartó afterglow-ba tett, éreztem, hogy szaladgál az elektromos töltés az idegszálaimon, remek volt. Lesz még próba ezzel a kombóval, úgy érzem, mert szépen "ki lehet vele húzni" az egész estét anélkül, hogy egymás után kapkodnám az ekit még némi hatás reményében, vagy az amfetamintól forognék nyitott szemmel az ágyban. The End. :)

2020. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hogyha a speed tényleg olyan akkor biztos jó lehet! Elvileg nem fáradsz el tőle De egyik haverom kipróbálta azt mondta! Ő elfáradt, egy kis tánc után! Nem adta meg nagyon azokat a hatásokat, amiket a 2. írt! Aludni is tudott tőle. Másnap meg azt hitte leáll a szíve! És azóta több alvást igényel! Na meg utána pár hétig nem tudott úgy össze tenni egy mondatot! Eufóriát sem adott neki kicsit sem.


Pontosan az igazi speednek. És azokkal amikkel ütik, mik a rövid/hosszú távú mellékhatásai pontosan, ez érdekel?! Mert semmi nem ír erről pontosan, vagy minden mást vagy hamis dolgokat ír. Mert ne, hogy már biztonságosabbá tegyék a helyzetett..


A 2c-bt tudom, hogy pszihedelikus. De engem a halu stílussa érdekel és az, hogy tényleg a halu hatást ex hatással keverik és, hogy hol és milyen körűlmények között érdemes használni! Tudtommal a dxm nagyon jó buliba is, meg mindenhol máshol is elég jó.

2020. márc. 20. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

és ahogy írja


"Sajnos az egészet külső szemlélőként éltem meg, ez az, ahol a papírnak egyébként előnye lehet, ott sokkal belsőségesebb élményeket szereztem, de egy sem ért fel erre a szintre."


Szerintem a papír sokkal erősebb - mélyebb.., csak ő még nem tolta nagy mennyiségben. Azért adta neki így be a 2c-b.

De ez csak egyéni vélemény. kinek a pap kinek a papné :)

2020. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most tünik fel, hogy azóta jöttek újj válaszok. Azt gondoltam, hogy ego loss nem nagyon lesz. Viszont arra számitottam olyan tanításokat azért add, mint 1-2gr erősebb fajta varázsgomba. Mivel ez is egy halucinogén szer!
2020. márc. 20. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan az igazi speednek. És azokkal amikkel ütik, mik a rövid/hosszú távú mellékhatásai pontosan, ez érdekel?!"


Hát az a nagy helyzet h az igazi speedből is van tök sok féle.

Egyszer így adja - egyszer úgy..

Van amelyik jobban pőrget - van amelyik nem..

Ezt csak úgy lehet kitapasztalni ha már kipróbálgat az ember egy 10-20 félét. Akk már lehet azt is tudni a hatásárból h melyik a rendes amfetamin..

2020. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a válaszokat én írtam.

Egy élménybeszámolót linkeltem be. A link alapján megtalálhatod a forrást :D

2020. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!