Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetséges?

Mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy órája észrevettem, hogy hidegek a végtagjaim, így lázat mértem és 37,4 volt, ami hőemelkedés. Ettől függetlenül tartok a vírus miatt, fél óránként mérem a lázamat. Nem voltam külföldön, nem érintkeztem külföldivel, aki esetleg mostanában jött Magyarországra, sem mással, aki külföldön volt. Többször mosok kezet egy nap és fertőtlenítem a lakást. Tarthatok attól, hogy feljebb kúszik a hőemelkedésem? Ezek alapján lehet bármilyen bajom?

2020. márc. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Paranoia és tömeghiszti a bajod
2020. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A flegmázást nem kértem és sajnos tartok a vírustól, mert orvos által van megállapítva, hogy a betegségem miatt gyenge az immunrendszerem.
2020. márc. 20. 19:36
 3/4 anonim válasza:
42%

1#! Okkal pánikol, ezzel van tele s tv, a facebook, a csapból is a pánikkeltés folyik!


Kérdező! Az lenne a legfontosabb, hogy megnyugodj! Igyál egy teát, tereld el a figyelmed erről! Lehet sima influenza is. Ha nem érintkeztél fertőzöttel, és figyelsz a kézmosásra, ilyenekre, akkor kevés az esély arra, hogy elkaptad!

2020. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen, igyekszem.
2020. márc. 20. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!