Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 2-2,5 hónap múlva...

Szerintetek 2-2,5 hónap múlva nagyjából lehet majd nyugodtan közösségbe menni?

Figyelt kérdés
Igyekszem a lehető legjobban betartani az ajánlásokat, amiket a neten olvastam a covid19 kapcsán. Home offica-ban nap közben itthon dolgozom, maximum a sarki boltba megyek ki, barátokkal csak chatelek, videó telefonálok. Esténként szoktam kertvárosi környéken sétálgatni, amikor szó szerint senki nincs az utcán. De azért csak nem mehet a végtelenségig.
2020. márc. 21. 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
A boltozás sem napi szintű. A héten pl. csak kétszer mentem ki.
2020. márc. 21. 13:49
 2/7 Hellmano ***** válasza:
20%
Az élet már talán soha nem lesz olyan, mint volt. Ha lecseng a vírus, mindenki sokkal távolságtartóbb lesz emiatt másokkal. Sok lesz a depressziós és pánikbeteg ember, akiket ez a pár hónap izgalom felemészt stb. már soha nem lesz olyan , mint volt semmi és ezt nem negatívként írom. Talán tanulnuk is belőle és lesznek pozitív dolgok.
2020. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
Mármint ez az időszakot addig értem, amíg nem lesz meg a 100%-os ellenszer természetesen.
2020. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan majd csak akkor, ha lesz ellenszer, avagy a lakossag nagyobb resze atesett mar a betegsegen es kialakult bennük a vedettseg.
2020. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az életünk része lesz a távoktatás, maszkviselés, home office stb.


Valahogy be kell indítani a gazdaságot július környékén... majd meglátjuk mi lesz.


Kína, Korea és Japán jó mintául szolgál mi a teendő ilyenkor.


Mi még a járvány előtt vagyunk sajnos

2020. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NYUGODTAN még biztos nem.

De egyszer rá leszünk kényszerülve. TALÁN addig lecseng a nagyja. Még korai megmondani.

2020. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 2 hónap múlva lesz a legrosszabb, fél év múlva túl leszünk a javán, Magyarországra értve. Két év múlva már a védőoltások kezdődnek vagy fejeződnek be. Három év múlva világszerte teljesen befejeződik. Utána nem nagyon lesz senki beteg ettől a vírustól, legalábbis remélem. Az emberek viszont változnak ettől, kicsit távolságtartóbbak(fizikailag) és óvatosabbak, de segítőkészebbek lesznek.
2020. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!