Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még kapni valahol...

Lehet még kapni valahol gumikesztyűt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen... en se kapok se maszkot se kesztyűt semmit... patikában drogériában sem, sőt még az online boltokat is kifosztották... én már úgy kezelem, hogy késő, ha beledöglök, beledöglök, ha nem nem
2020. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerdán még kaptam patikában latex kesztyűt, de láttam az eladón, hogy morfondírozott azon, hogy megmondja-e, hogy van.
2020. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, hogy az ismerősöknek van jólvan. Akkor a patikának is ki van adva kinek adhatnak kinek nem. Én már voltam 5 patikában, köztük a megyei főpatikában is, ahol nem szolgáltak ki ilyesmivel. Most kéne jól odavágni, aztán remekül megbírságolni az ilyen állat cégeket. Na az biztos, hogy újra el fogok menni patikába és addig nem jövök ki onnan, amíg nem adnak kesztyűt és maszkot
2020. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!