Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a féreg belőlem jöhetett?...

Ez a féreg belőlem jöhetett? Vagy a wc-ben volt már?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem pisilni (!) , majd a dolgom végeztével egy kb 1 cm hosszú ,sötét színű ,fekete féreg szerű akármit láttam a wc-ben .

A székletemben semmi nincs , azóta már kétszer voltam és alaposan megvizsgáltam . Illetve egyéb tünetem sincs. Létezik,hogy már a wc-ben volt és nem belőlem esett ki?

Nagyon megijedtem ,és el is megyek orvoshoz ,de most nem annyira egyszerű a koronavírus miatt .


2020. márc. 21. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A bélféreg az nem fekete! Az inkább fehéres, világos rózsaszín. Szerintem a wc-ben volt. Biztos ilyen kis "százlábú" szerűséget láttál.
2020. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foleg, ha pisiltel, onnan nem jon. Veceben volt, nyugalom.
2020. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen valószínűtlen, hogy belőled jött ki.

Nyugodj meg, gondold végig, hogy érzed magad.

Ha jól vagy, nem fáj semmid, akkor ilyen helyzetben, ne menj orvoshoz.

Más helyzetben, azt mondanám menj, hagy mosolyogjanak azok az orvosok.:)

2020. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azóta már megnyugodtam, ésszerűen átgondolva lehetetlen,hogy belőlem jött volna .
2020. márc. 26. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!