Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Vörös foltok a...

Mi lehet ez? Vörös foltok a nyakon és az körül, száraz, érdes bőr, viszkető, fájó, égető érzés. Most már fel is van dagadva.

Figyelt kérdés
Már egészen kiskorom óta volt egy barna folt a tarkómon, ami az idő előrehaladtával mászott egyre lejjebb, már a nyakam köré. Kezdetben nem zavart, hol jobban látszott, hol eltűnt. Nos, úgy kb. fél éve kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van a PCOS, és az IR mellett. Elkezdtem szedni az 50es letroxot és a nyakamnál rosszabb lett. Aztán másik orvos tanácsára egy teljesen más ügyben, nem hivatalosan, 100asat szedtem. Akkor tökéletes volt minden. Most van másfél hete, hogy ismét az 50eset szedem és most ott tartok, hogy sírni tudnék, úgy fáj és és a nyakam... A dekoltázsom felé is kezd lemenni. Fel is van dagadva. Mi lehet ez? Én csak a pajzsmiriggyel és a gyógyszerrel tudom összefüggésbe hozni, más orvosok allergiára gyanakodnak.. Kérlek segítsetek, nagyon fáj, a közérzetem is a béka feneke alatt van... Nem tudok most orvoshoz menni! Volt esetleg valakinek ilyen?

2020. márc. 21. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Telefonáljál orvosnak!
2020. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pàr napja voltam patikában száraz, érdes, viszkető bőrrel, hogy adjanak rá valamit, mivel a bőrgyógyászhoz ezzel most ugye nem mehetek, vörös foltok is kezdtek megjelenni főleg az arcomon.

Ezt kaptam:

Arcomra:

[link]

4700 körül volt


Illetve ilyet a kezemre, spórolási céllal, mivel ez olcsóbb, és ugye sok kézmosás van:

[link]


2700 körül


Illetve vettem patikai mosakodókrémet


3 nap alatt érezhetően javult a helyzet, főleg az arcomon, napi 2 használat mellett ill a kezem is javult


Kérdezz rá a patikában, hogy neked is jó lehet-e ez

2020. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
E45, ami ekcemas borre van, egy probat meger.
2020. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!