Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar, vagy betegség? Az...

Alvászavar, vagy betegség? Az agyam szórakozik velem? Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha napján előfordul, hogy alvásból arra kelek fel h üvölteni tudnék úgy fáj a fejem. Mivel már többször előfordult,már nem ijedek meg ha ez történik, és tudom, hogy perceken belül elmúlik. Viszont annyira kóma vagyok ilyenkor, hogy nem tudom eldönteni az egészet csak álmodom, vagy valóban fáj. Csak éjszaka jelentkezik, pár perc és elmúlik de addig szószerint üvölteni akarok, még a számat is kinyitom mintha üvöltenék csak éppen hang nem jön... Emlékszem egy olyan esetre amikor a szemem lehunyására jelentkezett a fájdalom, amimt kinyitottam a szemem ez elmúlt. Ebben az esetben azt sem tudon, hogy valóban kinyitottam e a szemem vagy csak álmodtam.
2020. márc. 21. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve tudom, azt írtam alvásból kelek fel... de valójában tényleg nem tudom h ébren vagyok e és tényleg megtörténkk az egész 😂 tudom kicsit keszekusza, de tényleg brutális tud lenni
2020. márc. 21. 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert gyanus, hogy kepzelt, mert egy ilyen fajdalom egyik pillanatrol a masikra nem allna ki rendszeresen.
2020. márc. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam rögtön h csak a tudatalattim szüleménye, de annyira valósnak tűnik h elbizonytalanodtam. Amikor felkelek még olyan mintha érezném a fájdalom utolsó pillanatait 😣 illetve ha csak álom az egész akkor minek a hatásárá jelentkezhet? Próbáltam naplót vezetni, jó ideig jegyeztem is mindent, de semmiféle összefüggést nem találtam. Nem stresszes időszakban jelentkezik, nem fáj soha semmim amikor megtörténik, nem zabálom túl magam lefekvés előtt... semmit nemntaláltam kiváltó oknak 😒 tök random az egész 😒
2020. ápr. 29. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!