Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy átestem a...

Létezik, hogy átestem a covidos fertőzésen?

Figyelt kérdés
Még február első felében pár napig nagyon erősen köhögtem (száraz köhögés), úgy fájt a fejem 2 napig, mintha satuba fogták volna, mondjuk csak hőemelkedésem volt.
2020. márc. 22. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Á, ennyire durva közel sem volt, csak a fejfájás volt annyira erős az említett 2 napban, hogy éjjelente nem bírtam tőle aludni sem, és nagy dózisú fájdalomcsillapítóval is maximum annyit értem el, hogy képes voltam kibotorkálni a sarokig, meg enyhült a nagyon erős szorítás.
2020. márc. 22. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is, 2 hétig száraz köhögés, folyamatos alvás
2020. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy azért ne dőljünk hátra, hogy "ah, hát akkor mi már úgy sem kaphatjuk el!". :D Ugyanúgy lehetett egy enyhe lefolyású influenza is.
2020. márc. 22. 14:39
 5/5 MancsWolf ***** válasza:
Sose tudhatja senki. Egyébként lehet. Vannak esetek amikor gyakorlatilag egy kissebb megfázás tüneteivel lemegy a fertőzés, és van amikor kb a halálán van az ember tőle. Szervezete válogatja
2020. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!